Online veilingen - volledig aanbod
- Rough Diamond Irregular rough
-
17%LBR-UZI-00053
- onbekend
- 22-04-2026, 15:20
- Rough Diamond Irregular rough
-
17%LBR-UZI-00052
- onbekend
- 22-04-2026, 15:20
- Rough Diamond Irregular rough
-
17%LBR-UZI-00042
- onbekend
- 22-04-2026, 15:10
- Rough Diamond Irregular rough
-
17%LBR-UZI-00010
- onbekend
- 22-04-2026, 14:35
- Jungheinrich EKS 312 - Orderpicktruck(65015-2)
-
17%LBR-UZG-00009
- 2015
- 15-04-2026, 14:20
SN: FN487723
Bouwjaar: 2015
Sleutels: 1
Werkuren: 4559 uur
Hefvermogen: 1100 kg
Hefhoogte: 10310 mm
- Het materiaal start en rijdt nog!
- Het materiaal is gedemonteerd voor transport
+ toebehoren
Bouwjaar: 2015
Sleutels: 1
Werkuren: 4559 uur
Hefvermogen: 1100 kg
Hefhoogte: 10310 mm
- Het materiaal start en rijdt nog!
- Het materiaal is gedemonteerd voor transport
+ toebehoren
Staat van het voorwerp dient ter plaatsen geinspecteerd te worden!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Wacker Neuson EZ26 - Minigraver
-
0%LBR-TZE-00077
- 2022
- 08-06-2026, 14:00
SN: WNCE1003C00002969
Bouwjaar: 2022
Sleutels: Er zijn geen sleutels aanwezig!
Werkuren: 2063 uur
- Snelwissel
- aansluiting voor boorhamer en dergerlijke
- Radio
- De rupsbanden zijn versleten!
Bouwjaar: 2022
Sleutels: Er zijn geen sleutels aanwezig!
Werkuren: 2063 uur
- Snelwissel
- aansluiting voor boorhamer en dergerlijke
- Radio
- De rupsbanden zijn versleten!
Staat van het voorwerp dient ter plaatsen geinspecteerd te worden!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Mercedes-Benz Sprinter 319 2.0 CDI RWD - Lichte vracht
-
0%LBR-TZB-00228
- 2023
- 02-06-2026, 14:15
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 141.471 km |
| kleur | Grijs |
| chassisnummer | W1V3MCFZXRP604225 |
| vermogen | 190 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1950 cc |
| laadvermogen | 875 kg |
| eerste inschrijving | 29-11-2023 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 5 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| identificatieverslag | ja |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| actieve dodehoekwaarsschuwing | |
| automatische klimaatregeling | |
| dubbele cabine | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| leder bekleding | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| zetelverwarming | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon | |
| tuning | lichtmetalen velgen |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Renault Trafic 2.0 dCi L2H1- lichte vracht
-
0%LBR-TZD-00016
- 2024
- 02-06-2026, 14:15
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 27.309 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | VF1FL000673470283 |
| vermogen | 150 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1997 cc |
| laadvermogen | 955 kg |
| eerste inschrijving | 26-11-2024 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| identificatieverslag | ja |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| actieve spoorassistent | |
| airconditioning | |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Ford Focus Clipper 1.0 EcoBoost MHEV - Stationwagen (MARGE)
-
0%LBR-TZD-00055
- 2023
- 02-06-2026, 14:10
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Break |
| brandstof | Hybride |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 62.125 km |
| kleur | Blauw |
| chassisnummer | WF0PXXGCHPPC43488 |
| vermogen | 125 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 999 cc |
| eerste inschrijving | 14-02-2023 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 5 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| opmerkingen | Brandstof: benzine + elektriciteit! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| actieve spoorassistent | |
| automatische klimaatregeling | |
| cruise control | |
| electrische ruiten achteraan | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| zetelverwarming | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon | |
| tuning | lichtmetalen velgen |
| diverse | Radio, Stuurverwarming |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Volkswagen Crafter 2.0 CR TDi - lichte vracht
-
0%LBR-TZE-00143
- 2024
- 02-06-2026, 14:05
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 26.426 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | WV1ZZZSY5R9038942 |
| vermogen | 140 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1968 cc |
| laadvermogen | 1001 kg |
| eerste inschrijving | 13-03-2024 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 2 |
| inschrijvingsbewijs | nee |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| opmerkingen | Gegevens komen van de RDW! Het voertuig is ingeschreven in Nederland! Bij verkoop buiten Nederland, verzorgd de verkoper een officieel export document voor de koper om het voertuig te kunnen registreren! Bij verkoop aan een Nederlander, wordt het voertuig tenaamgesteld door verkoper op naam van de koper! Technische keuring/APK is geldig tot 13/03/2027! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| airconditioning | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| multimedia | boordcomputer |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Volkswagen Crafter 2.0 CR TDi - Lichte vracht
-
0%LBR-TZE-00142
- 2024
- 02-06-2026, 14:00
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 31.415 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | WV1ZZZSY4R9038933 |
| vermogen | 140 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1968 cc |
| laadvermogen | 1001 kg |
| eerste inschrijving | 13-03-2024 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 2 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| opmerkingen | Gegevens komen van de RDW! Het voertuig is ingeschreven in Nederland! Bij verkoop buiten Nederland, verzorgd de verkoper een officieel export document voor de koper om het voertuig te kunnen registreren! Bij verkoop aan een Nederlander, wordt het voertuig tenaamgesteld door verkoper op naam van de koper! Technische keuring/APK is geldig tot 13/03/2027! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| airconditioning | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multimedia | telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Mercedes-Benz C200 CDI - stationwagen(MARGE)
-
0%LBR-TZE-00095
- 2010
- 27-05-2026, 14:35
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Break |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 313.291 km |
| kleur | Blauw |
| chassisnummer | WDD2042011F496878 |
| vermogen | 136 pK |
| emissieklasse | Euro 5 |
| cc-inhoud | 2143 cc |
| eerste inschrijving | 12-04-2010 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 5 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | automatische klimaatregeling |
| cruise control | |
| electrische ruiten achteraan | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| open dak | |
| parkeersensoren achter | |
| multimedia | boordcomputer |
| radio/CD | |
| telefoon | |
| tuning | lichtmetalen velgen |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
| bijkomend | Car check niet van toepassing - voertuig kan ter plaatse bezichtigd worden | |
| Velgen beschadigd! De auto start en rijdt! Melding handrem defect! Melding Licht rechtsvoor! Het voertuig maakt vreemde geluiden! | ||
| interieur | beschadigd | |
| vlekken op de zetels | ||
| vuil |
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
253 / 264 van totaal: 406