Vans
- Peugeot Boxer - lichte vracht
-
0%LBR-TZD-00035
- 2024
- 29-04-2026, 15:10
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 11,379 km |
| Color | White |
| chassis number | VF3YCCPCU12X59283 |
| power | 165 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 2179 cc |
| loading capacity | 855 kg |
| first registration | 27-02-2024 |
| number of keys | 1 |
| aantal zetels | 3 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | no |
| identificatieverslag | yes |
| comments | Part 2 of the registration proof is not present! |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| comfort | air conditioning |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| multifunction steering wheel | |
| reversing camera | |
| multimedia | board computer |
| phone |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
- Ford Transit Custom 2.0 TDCi L1H1 - lichte vracht
-
0%LBR-TZC-00241
- 2024
- 22-04-2026, 14:30
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 21,150 km |
| Color | White |
| chassis number | WF0RXXTA2RRA49290 |
| power | 110 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1996 cc |
| loading capacity | 855 kg |
| first registration | 30-04-2024 |
| number of keys | 1 |
| aantal zetels | 3 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | yes |
| identificatieverslag | yes |
| comments | Part 2 of the registration proof is not present! |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| comfort | active track assistant |
| automatic climatisation | |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| front parking assistance system | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| reversing camera | |
| multimedia | board computer |
| navigation system | |
| phone |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
- Mercedes-Benz Sprinter 519 2.0 CDI L3H1 RWD - Lichte vracht
-
0%LBR-TZC-00353
- 2021
- 20-04-2026, 15:10
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Automatic |
| Mileage meter | 122,360 km |
| Color | Black |
| chassis number | W1V9072551N181411 |
| power | 190 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1950 cc |
| loading capacity | 1115 kg |
| first registration | 28-12-2021 |
| number of keys | 1 |
| aantal zetels | 5 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | no |
| identificatieverslag | yes |
| comments | Part 2 of the registration certificate is missing! |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| lichtsensor | |
| comfort | air conditioning |
| double cabine | |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| multifunction steering wheel | |
| multimedia | bluetooth |
| board computer | |
| phone |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
49 / 51 van total: 51



