Online auctions - full range
- Volkswagen Crafter 2.0 CR TDi - lichte vracht
-
0%LBR-TZE-00143
- 2024
- 02-06-2026, 14:05
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 26,426 km |
| Color | White |
| chassis number | WV1ZZZSY5R9038942 |
| power | 140 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1968 cc |
| loading capacity | 1001 kg |
| first registration | 13-03-2024 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 2 |
| certificat of registration | no |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | no |
| comments | The information comes from the RDW! The vehicle is registered in the Netherlands! For sales outside the Netherlands, the seller will provide the buyer with an official export document so that the vehicle can be registered! For sales to a Dutch resident, the seller will transfer the vehicle into the buyer’s name! The MOT is valid until 13 March 2027! |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| comfort | air conditioning |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| multifunction steering wheel | |
| reversing camera | |
| multimedia | board computer |
| phone |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
- Ford Focus Clipper 1.0 EcoBoost MHEV - Stationwagen (MARGE)
-
0%LBR-TZD-00055
- 2023
- 02-06-2026, 14:10
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Break |
| fuel | Hybrid |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 62,125 km |
| Color | Blue |
| chassis number | WF0PXXGCHPPC43488 |
| power | 125 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 999 cc |
| first registration | 14-02-2023 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 5 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | no |
| comments | Fuel: petrol + electricity! |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| comfort | active track assistant |
| automatic climatisation | |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| electric rear windows | |
| elektrische spiegel | |
| front parking assistance system | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| reversing camera | |
| seat heating | |
| multimedia | board computer |
| navigation system | |
| phone | |
| tuning | alloy wheels |
| diverse | Radio, Steering wheel heater |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
- Mercedes-Benz Sprinter 319 2.0 CDI RWD - Lichte vracht
-
0%LBR-TZB-00228
- 2023
- 02-06-2026, 14:15
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Automatic |
| Mileage meter | 141,471 km |
| Color | Grey |
| chassis number | W1V3MCFZXRP604225 |
| power | 190 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1950 cc |
| loading capacity | 875 kg |
| first registration | 29-11-2023 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 5 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | no |
| identificatieverslag | yes |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| comfort | active blind spot alert |
| automatic climatisation | |
| double cabine | |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| front parking assistance system | |
| leahter seats | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| reversing camera | |
| seat heating | |
| multimedia | board computer |
| navigation system | |
| phone | |
| tuning | alloy wheels |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
- Renault Trafic 2.0 dCi L2H1- lichte vracht
-
0%LBR-TZD-00016
- 2024
- 02-06-2026, 14:15
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Automatic |
| Mileage meter | 27,309 km |
| Color | White |
| chassis number | VF1FL000673470283 |
| power | 150 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1997 cc |
| loading capacity | 955 kg |
| first registration | 26-11-2024 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | no |
| identificatieverslag | yes |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| comfort | active track assistant |
| air conditioning | |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| reversing camera | |
| multimedia | board computer |
| navigation system | |
| phone |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
- Ford S-MAX 2.0 TDCI AWD - Stationwagen
-
0%LBR-TZE-00023
- 2021
- 08-06-2026, 14:00
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Break |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Automatic |
| Mileage meter | 133,479 km |
| Color | Grey |
| chassis number | WF0JXXWPCJLA25788 |
| power | 190 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1995 cc |
| first registration | 26-05-2021 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 7 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | yes |
| comments | Part 2 of the registration proof is not present! |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| regensensor | |
| comfort | active blind spot alert |
| active track assistant | |
| automatic climatisation | |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| electric rear windows | |
| electric seat adjustment with memory | |
| elektrische spiegel | |
| front parking assistance system | |
| multifunction steering wheel | |
| panoramic roof | |
| rear parking assistance system | |
| reversing camera | |
| seat heating | |
| multimedia | board computer |
| navigation system | |
| phone | |
| tuning | alloy wheels |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
- Wacker Neuson EZ26 - Minigraver
-
0%LBR-TZE-00077
- 2022
- 08-06-2026, 14:00
SN: WNCE1003C00002969
Year of manufacture: 2022
Keys: No keys included!
Hours: 2063 hours
- Quick-change system
- Connection for hammer drill and similar tools
- Radio
- The tracks are worn out!
Year of manufacture: 2022
Keys: No keys included!
Hours: 2063 hours
- Quick-change system
- Connection for hammer drill and similar tools
- Radio
- The tracks are worn out!
État de l'objet doit être inspecté sur place!
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
- BMW i5 EDrive40 - Sedan
-
0%LBR-TZE-00078
- 2024
- 09-06-2026, 14:10
| type | 4/5-Doors |
| fuel | Electricity |
| transmission | Automatic |
| Mileage meter | 67,131 km |
| Color | Black |
| chassis number | WBY31FK000CS17779 |
| power | 340 hp |
| first registration | 21-03-2024 |
| number of keys | 1 |
| aantal zetels | 5 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | no |
| comments | Part 2 of the registration certificate is missing! |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| automatisch dimmende binnenspiegel | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| regensensor | |
| comfort | active blind spot alert |
| active track assistant | |
| automatic climatisation | |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| electric rear windows | |
| electric seat adjustment | |
| elektrische spiegel | |
| front parking assistance system | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| reversing camera | |
| seat heating | |
| multimedia | bluetooth |
| board computer | |
| navigation system | |
| tuning | alloy wheels |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
- Mini JCW 2.0A - Cabriolet (MARGE)
-
0%LBR-TZE-00056
- 2025
- 09-06-2026, 14:15
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Convertible |
| fuel | Petrol |
| transmission | Automatic |
| Mileage meter | 1,256 km |
| Color | Grey |
| chassis number | WMW31GX0602X12698 |
| power | 231 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1998 cc |
| first registration | 08-04-2025 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 4 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | no |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| automatisch dimmende binnenspiegel | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| regensensor | |
| comfort | active blind spot alert |
| active track assistant | |
| automatic climatisation | |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| electric seat adjustment with memory | |
| elektrische spiegel | |
| front parking assistance system | |
| head-up display | |
| leahter seats | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| reversing camera | |
| seat heating | |
| multimedia | board computer |
| navigation system | |
| phone | |
| tuning | alloy wheels |
| diverse | Radio, Steering wheel heater |
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
- Jungheinrich EKS 312 - Orderpicktruck(65015-2)
-
17%LBR-UZG-00009
- 2015
- 15-04-2026, 14:20
SN: FN487723
Year of manufacture: 2015
Keys: 1
Working hours: 4559 hours
Lifting capacity: 1100 kg
Lifting height: 10310 mm
- The equipment still starts and drives!
- The equipment is disassembled for transport
+ accessories
Year of manufacture: 2015
Keys: 1
Working hours: 4559 hours
Lifting capacity: 1100 kg
Lifting height: 10310 mm
- The equipment still starts and drives!
- The equipment is disassembled for transport
+ accessories
État de l'objet doit être inspecté sur place!
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
- Rough Diamond Irregular rough
-
17%LBR-UZI-00010
- unknown
- 22-04-2026, 14:35
- Rough Diamond Irregular rough
-
17%LBR-UZI-00042
- unknown
- 22-04-2026, 15:10
- Rough Diamond Irregular rough
-
17%LBR-UZI-00053
- unknown
- 22-04-2026, 15:20
145 / 156 van total: 409

