Online auctions - full range
- Rough Diamond Irregular rough
-
17%LBR-UZI-00061
- unknown
- 22-04-2026, 15:30
- Rough Diamond Irregular rough
-
17%LBR-UZI-00062
- unknown
- 22-04-2026, 15:30
- Natural Diamond - Oval
-
17%LBR-UZI-00063
- unknown
- 22-04-2026, 15:30
09/01/2026
0.20 carat
Fancy Intense Brownish Yellow
I1
See pictures for ALGT Grading report
0.20 carat
Fancy Intense Brownish Yellow
I1
See pictures for ALGT Grading report
- Natural Diamond - Oval, Rose cut
-
17%LBR-UZI-00068
- unknown
- 22-04-2026, 15:35
09/10/2025
0.15 carat
Fancy intense yellowish greenish orange
I1
See pictures for ALGT report
0.15 carat
Fancy intense yellowish greenish orange
I1
See pictures for ALGT report
- Natural Diamond - Oval Swiss cut
-
17%LBR-UZI-00069
- unknown
- 22-04-2026, 15:35
08/10/2025
0.15 carat
Fancy intense Greenish yellow
I1
See pictures for grading report
0.15 carat
Fancy intense Greenish yellow
I1
See pictures for grading report
- CryoHealth Coldtub - Ijsbad
-
0%LBR-TZC-00402
- 2022
- 11-05-2026, 14:00
- Serial number and details unknown!
- Not tested for working condition!
- Not tested for working condition!
Staat van het voorwerp dient ter plaatsen geinspecteerd te worden!
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
- Stiga Combi 48 S AE - Elektrische grasmachine
-
17%LBR-UZU-00003
- 2018
- 13-05-2026, 14:00
SN: SK8133430
Year of manufacture: 2018
Cutting width: 46 cm
- Battery and battery charger are not included!
Year of manufacture: 2018
Cutting width: 46 cm
- Battery and battery charger are not included!
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
- Stiga Combi 48 S AE - Elektrische grasmachine
-
17%LBR-UZU-00007
- 2019
- 13-05-2026, 14:05
SN: 19FA2WBH008773
Year of manufacture: 2019
Cutting width: 46 cm
- Battery and battery charger are not included!
Year of manufacture: 2019
Cutting width: 46 cm
- Battery and battery charger are not included!
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
- Peugeot Boxer 335 2.2 BlueHDi L2H2 - Lichte vracht.
-
0%LBR-TZD-00194
- 2023
- 13-05-2026, 14:10
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 91,711 km |
| Color | White |
| chassis number | VF3YCBPFB12X01151 |
| power | 140 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 2179 cc |
| loading capacity | 1320 kg |
| first registration | 05-07-2023 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | yes |
| identificatieverslag | yes |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| central locking | |
| comfort | air conditioning |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| multimedia | board computer |
| phone |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
- Peugeot Partner 1.5 BlueHDi 100 S&S - Lichte vracht
-
0%LBR-TZE-00032
- 2024
- 26-05-2026, 14:10
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 66,760 km |
| Color | White |
| chassis number | VR3EFYHT2RJ583257 |
| power | 102 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1499 cc |
| loading capacity | 665 kg |
| first registration | 11-06-2024 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | yes |
| identificatieverslag | yes |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| comfort | air conditioning |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| multimedia | bluetooth |
| board computer |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
- Mercedes-Benz C200 CDI - stationwagen(MARGE)
-
0%LBR-TZE-00095
- 2010
- 27-05-2026, 14:35
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Break |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 313,291 km |
| Color | Blue |
| chassis number | WDD2042011F496878 |
| power | 136 hp |
| emission class | Euro 5 |
| cc-cap. | 2143 cc |
| first registration | 12-04-2010 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 5 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | yes |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| comfort | automatic climatisation |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| electric rear windows | |
| elektrische spiegel | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| sunroof | |
| multimedia | board computer |
| phone | |
| radio/CD | |
| tuning | alloy wheels |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
| additional | Car check not valid - vehicle can be inspected on site | |
| Rims damaged! The car starts and runs! Handbrake malfunction warning! Right front light warning! The vehicle is making strange noises! | ||
| interior | damaged | |
| dirty | ||
| stains on the seats |
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
- Peugeot Expert 2.0 L2 - lichte vracht
-
0%LBR-TZB-00318
- 2021
- 02-06-2026, 14:00
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Automatic |
| Mileage meter | 97,377 km |
| Color | White |
| chassis number | VF3VFAHK8M7842909 |
| power | 122 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1997 cc |
| loading capacity | 800 kg |
| first registration | 28-09-2021 |
| number of keys | 1 |
| aantal zetels | 3 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | no |
| identificatieverslag | yes |
| comments | Part 2 of the registration proof is not present! |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| regensensor | |
| comfort | active blind spot alert |
| air conditioning | |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| front parking assistance system | |
| rear parking assistance system | |
| reversing camera | |
| multimedia | board computer |
| navigation system | |
| phone |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
73 / 84 van total: 341

