Online auctions - full range
- Jungheinrich - Elektrische heftruck (MARGE)
-
21%LBR-UYX-00003
- unknown
- 01-04-2026, 14:05
Brand: Jungheinrich
Electric forklift + charger
Key present!
Running hours: 2046h
Year unknown!
Electric forklift + charger
Key present!
Running hours: 2046h
Year unknown!
Staat van het voorwerp dient ter plaatsen geinspecteerd te worden!
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
- Volkswagen Golf 1.6 CR Tdi - Stationwagen (77103-898)
-
17%LBR-UYN-00002
- 2018
- 01-04-2026, 14:05
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Break |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 214,144 km |
| Color | Black |
| chassis number | WVWZZZAUZJP559965 |
| power | 116 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1598 cc |
| first registration | 09-01-2018 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 5 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | yes |
| comments | DUPLICATE certificate of conformity |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| comfort | automatic climatisation |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| electric rear windows | |
| elektrische spiegel | |
| front parking assistance system | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| reversing camera | |
| multimedia | board computer |
| navigation system | |
| phone |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
| additional | Car check not valid - vehicle can be inspected on site | |
| Wheel covers are damaged! The vehicle starts and drives! Clutch broken! | ||
| interior | dirty | |
| stains on the seats |
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
- Remtestbank - (MARGE)
-
21%LBR-UYX-00002
- unknown
- 01-04-2026, 14:00
Brake test bench, not tested for functionality.
Staat van het voorwerp dient ter plaatsen geinspecteerd te worden!
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
- MG 4 64 kWh - hatchback
-
0%LBR-TZC-00331
- 2023
- 01-04-2026, 14:00
| type | 4/5-Doors |
| fuel | Electricity |
| transmission | Automatic |
| Mileage meter | 28,553 km |
| Color | Grey |
| chassis number | LSJWH4090PN063457 |
| power | 204 hp |
| first registration | 01-06-2023 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 5 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | no |
| keuringsbewijs | no |
| comments | Part 2 of the registration proof is not present! |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| comfort | active blind spot alert |
| active track assistant | |
| automatic climatisation | |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| electric rear windows | |
| electric seat adjustment | |
| elektrische spiegel | |
| front parking assistance system | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| reversing camera | |
| seat heating | |
| multimedia | board computer |
| navigation system | |
| phone | |
| tuning | alloy wheels |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
- Mercedes-Benz E220d - stationwagen(MARGE)
-
0%LBR-TZC-00193
- 2018
- 31-03-2026, 16:20
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Break |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Automatic |
| Mileage meter | 95,235 km |
| Color | Black |
| chassis number | WDD2132041A449651 |
| power | 194 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1950 cc |
| first registration | 07-08-2018 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 5 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | yes |
| comments | Registration Confirmation VALID UNTIL 04/16/2026 |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| comfort | active blind spot alert |
| active track assistant | |
| automatic climatisation | |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| electric rear windows | |
| elektrische spiegel | |
| front parking assistance system | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| reversing camera | |
| seat heating | |
| multimedia | board computer |
| navigation system | |
| phone | |
| tuning | alloy wheels |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
- McHale V6750 - Ronde balenpers
-
0%LBR-TZC-00323
- 2021
- 31-03-2026, 15:50
SN: 5178
Year of construction: 2021
- No documentation for the material is available!
- For damage, see photos!
Year of construction: 2021
- No documentation for the material is available!
- For damage, see photos!
Staat van het voorwerp dient ter plaatsen geinspecteerd te worden!
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
- Volkswagen Golf 1.5 TSI - stationwagen
-
0%LBR-TZB-00214
- 2020
- 31-03-2026, 14:55
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Break |
| fuel | Petrol |
| transmission | Automatic |
| Mileage meter | 161,501 km |
| Color | Grey |
| chassis number | WVWZZZAUZLP545022 |
| power | 150 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1498 cc |
| first registration | 24-01-2020 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 5 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | yes |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| comfort | automatic climatisation |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| electric rear windows | |
| elektrische spiegel | |
| front parking assistance system | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| reversing camera | |
| multimedia | board computer |
| navigation system | |
| phone | |
| tuning | alloy wheels |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
- Peugeot Expert 2.0 BlueHDi L2 - Lichte vracht
-
0%LBR-TZC-00322
- 2024
- 31-03-2026, 14:50
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Automatic |
| Mileage meter | 62,594 km |
| Color | White |
| chassis number | VF3VLEHS3R7834886 |
| power | 144 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1997 cc |
| loading capacity | 865 kg |
| first registration | 29-08-2024 |
| number of keys | 1 |
| aantal zetels | 3 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | yes |
| identificatieverslag | yes |
| comments | The registration certificate part 2 is not present! |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| regensensor | |
| comfort | active track assistant |
| air conditioning | |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| reversing camera | |
| multimedia | board computer |
| navigation system | |
| phone |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
- Fendt Slicer 3670 TLX - Maaibalk
-
0%LBR-TZC-00320
- 2022
- 31-03-2026, 14:47
SN: WAMFEM00LNG010238
Year of manufacture: 2022
Working width: 3.6 m
Year of manufacture: 2022
Working width: 3.6 m
Staat van het voorwerp dient ter plaatsen geinspecteerd te worden!
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
- Volkswagen Crafter 2.0 CR TDi L3H2 - Lichte vracht (MARGE)
-
0%LBR-TZC-00005
- 2019
- 31-03-2026, 14:35
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Automatic |
| Mileage meter | 248,410 km |
| Color | White |
| chassis number | WV1ZZZSYZK9031551 |
| power | 177 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1968 cc |
| loading capacity | 1025 kg |
| first registration | 15-03-2019 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 2 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | yes |
| identificatieverslag | yes |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| lichtsensor | |
| comfort | air conditioning |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| reversing camera | |
| multimedia | bluetooth |
| board computer | |
| navigation system |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
- Renault Master 2.3 dCi 35 L3H2 - Lichte vracht
-
0%LBR-TZA-00074
- 2022
- 31-03-2026, 14:30
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 52,180 km |
| Color | White |
| chassis number | VF1MA000969077659 |
| power | 150 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 2299 cc |
| loading capacity | 1100 kg |
| first registration | 06-10-2022 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | no |
| identificatieverslag | yes |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| regensensor | |
| comfort | air conditioning |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| multimedia | board computer |
| navigation system | |
| phone |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
- Kia Sportage 1.6 T-GDi - Vtg. meerd. doel.
-
0%LBR-TZC-00328
- 2022
- 31-03-2026, 14:25
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | 4/5-Doors |
| fuel | Petrol |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 48,635 km |
| Color | White |
| chassis number | U5YPV81BANL059187 |
| power | 150 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1598 cc |
| first registration | 01-07-2022 |
| number of keys | 1 |
| aantal zetels | 5 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | no |
| comments | Part 2 of the registration certificate is missing! A COPY of part 2 of the registration certificate is available! |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| central locking | |
| lichtsensor | |
| regensensor | |
| comfort | cruise control |
| electric front windows | |
| electric rear windows | |
| elektrische spiegel | |
| front parking assistance system | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| seat heating | |
| multimedia | board computer |
| tuning | alloy wheels |
| diverse | steering wheel heating |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
229 / 240 van total: 408

