Online veilingen - volledig aanbod
- Volkswagen Crafter 2.0 CR TDi - lichte vracht
-
0%LBR-TZE-00143
- 2024
- 02-06-2026, 14:05
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 26.426 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | WV1ZZZSY5R9038942 |
| vermogen | 140 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1968 cc |
| laadvermogen | 1001 kg |
| eerste inschrijving | 13-03-2024 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 2 |
| inschrijvingsbewijs | nee |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| opmerkingen | Gegevens komen van de RDW! Het voertuig is ingeschreven in Nederland! Bij verkoop buiten Nederland, verzorgd de verkoper een officieel export document voor de koper om het voertuig te kunnen registreren! Bij verkoop aan een Nederlander, wordt het voertuig tenaamgesteld door verkoper op naam van de koper! Technische keuring/APK is geldig tot 13/03/2027! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| airconditioning | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| multimedia | boordcomputer |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- SCM Accord 40 FX - CNC-Bewerkingscentrum
-
0%LBR-TZE-00153
- 2017
- 17-06-2026, 14:00
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
SN: AA2/004257
Bouwjaar: 2017
Werkbereik X-as: 5020 mm
Werkbereik Y-as: 1680 mm
Werkvlak met vacuüm- consoleopleggingen
Vermogen hoofdspindel: 12 kW
- Het materiaal is deels gedemonteerd!
Bouwjaar: 2017
Werkbereik X-as: 5020 mm
Werkbereik Y-as: 1680 mm
Werkvlak met vacuüm- consoleopleggingen
Vermogen hoofdspindel: 12 kW
- Het materiaal is deels gedemonteerd!
Staat van het voorwerp dient ter plaatsen geinspecteerd te worden!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- SCM Accord 25 FX-M - CNC-bewerkingscentrum
-
0%LBR-TZE-00154
- 2021
- 17-06-2026, 14:05
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
SN: AA10003560
Bouwjaar: 2021
Werkbereik X-as: 6170 mm
Werkbereik Y-as: 1320 mm
Werkbereik Z-as: 250 mm
- Het materiaal is deels gedemonteerd!
Bouwjaar: 2021
Werkbereik X-as: 6170 mm
Werkbereik Y-as: 1320 mm
Werkbereik Z-as: 250 mm
- Het materiaal is deels gedemonteerd!
Staat van het voorwerp dient ter plaatsen geinspecteerd te worden!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Iveco ML120E22 - Vrachtwagen
-
0%LBR-TZE-00155
- 2023
- 10-06-2026, 14:00
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 150.355 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | ZCFA81EG402727213 |
| vermogen | 220 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 6728 cc |
| eerste inschrijving | 12-01-2023 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 2 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | nee |
| keuringsbewijs | ja |
| identificatieverslag | ja |
| opmerkingen | Het inschrijvingsbewijs deel 2 is niet aanwezig! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| airconditioning | |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren voor | |
| multimedia | boordcomputer |
| telefoon | |
| diverse | Dhollandia DHLM.20 laadbrug |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
| bijkomend | Car check niet van toepassing - voertuig kan ter plaatse bezichtigd worden | |
| Voor foutmeldingen, zie foto's! Het voertuig start en rijdt! De zijdeur van de bak sluit niet goed en gaat ook niet op slot! | ||
| interieur | beschadigd | |
| vlekken op de zetels |
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- CryoHealth Coldtub - Ijsbad
-
0%LBR-TZE-00156
- 2022
- 10-06-2026, 14:10
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
SN: A22AX227702
- Niet getest op de staat van werking!
- Niet getest op de staat van werking!
Staat van het voorwerp dient ter plaatsen geinspecteerd te worden!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- John Deere 1565 - Zitmaaier(MARGE)
-
17%LBR-URH-00001
- onbekend
- 07-05-2025, 14:45
Werkuren: 4307 u
Sleutels: 1
Het voertuig start maar rijd niet!
Sleutels: 1
Het voertuig start maar rijd niet!
Staat van het voorwerp dient ter plaatsen geinspecteerd te worden!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Honda 465 - Grasmaaier(MARGE)
-
17%LBR-URH-00004
- onbekend
- 07-05-2025, 14:05
- de motor is defect
- er is geen bak aanwezig!
- er is geen bak aanwezig!
Staat van het voorwerp dient ter plaatsen geinspecteerd te worden!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Honda HRB 475 - Grasmaaier(MARGE)
-
17%LBR-URH-00005
- onbekend
- 07-05-2025, 14:05
- met wals
- GXV 140 motor
- Het materiaal start en maait maar rijd niet!
- GXV 140 motor
- Het materiaal start en maait maar rijd niet!
Staat van het voorwerp dient ter plaatsen geinspecteerd te worden!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Honda HRB 536 - Grasmaaier(MARGE)
-
17%LBR-URH-00006
- 2006
- 07-05-2025, 14:25
- GXV 160 motor
- Het materiaal start en maait maar rijd niet!
- Het materiaal start en maait maar rijd niet!
Staat van het voorwerp dient ter plaatsen geinspecteerd te worden!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Volvo FH 420 - Trekker(74113-827)
-
17%LBR-UWU-00001
- 2019
- 04-02-2026, 15:15
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Automatisch |
| kleur | Rood |
| chassisnummer | YV2RTW0A4KB915845 |
| vermogen | 428 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 12777 cc |
| laadvermogen | 11436 kg |
| eerste inschrijving | 23-07-2019 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 2 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| identificatieverslag | ja |
| opmerkingen | De huidige kilometerstand is onbekend wegens display van de boordcomputer defect! De laatst gekende kilometerstand was 157.005 km! Het materiaal dient opgehaald te worden tussen 09/02/2026 en 13/02/26! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| centrale vergrendeling | |
| comfort | automatische klimaatregeling |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| multimedia | boordcomputer |
| telefoon | |
| vrachtwagens | koelkast |
| diverse | voor meer opties, zie foto's! |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
| bijkomend | Car check niet van toepassing - voertuig kan ter plaatse bezichtigd worden | |
| De display van de boordcomputer is defect! Batterij plat! Het voertuig start en rijdt! | ||
| interieur | beschadigd | |
| vlekken op de zetels |
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Daf XF 450 FT - Trekker(74113-779)
-
17%LBR-UWU-00002
- 2018
- 04-02-2026, 14:00
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 490.409 km |
| kleur | Rood |
| chassisnummer | XLRTEH4100G242504 |
| vermogen | 449 pK |
| cc-inhoud | 10837 cc |
| eerste inschrijving | 27-11-2018 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | nee |
| keuringsbewijs | ja |
| opmerkingen | Het voertuig is ingeschreven in Nederland! De verkopende partij zorgt voor de uitschrijving van het voertuig in Nederland of kan voorzien van een tenaamstellings code! Het voertuig dient opgehaald te worden na bevestiging van uitschrijving door de koper! De facturatie gebeurt vanuit Nederland! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| centrale vergrendeling | |
| comfort | airconditioning |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| multimedia | boordcomputer |
| telefoon | |
| vrachtwagens | koelkast |
| diverse | voor meer opties, zie foto's! |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
| bijkomend | Car check niet van toepassing - voertuig kan ter plaatse bezichtigd worden | |
| Het voertuig heeft weinig brandstof! Batterij plat! Het voertuig start en rijdt! | ||
| interieur | beschadigd | |
| vlekken op de zetels |
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Mercedes Actros - Trekker(74113-786)
-
17%LBR-UWU-00003
- 2019
- 04-02-2026, 14:00
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 477.053 km |
| kleur | Rood |
| chassisnummer | WDB96340310383656 |
| vermogen | 428 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 10677 cc |
| laadvermogen | 10917 kg |
| eerste inschrijving | 28-08-2019 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 2 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| identificatieverslag | ja |
| opmerkingen | Het materiaal dient opgehaald te worden tussen 09/02/2026 en 13/02/26! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| centrale vergrendeling | |
| comfort | cruise control |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon | |
| vrachtwagens | koelkast |
| diverse | voor meer opties, zie foto's! |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
| bijkomend | Car check niet van toepassing - voertuig kan ter plaatse bezichtigd worden | |
| Melding motor en uitlaatgassen! Batterij plat! De klep aan de zijkant sluit niet meer! Het voertuig start en rijdt! | ||
| interieur | beschadigd | |
| vlekken op de zetels |
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
121 / 132 van totaal: 346

