Online veilingen - volledig aanbod
- Rough Diamond Irregular rough
-
17%LBR-UZI-00061
- onbekend
- 22-04-2026, 15:30
- Rough Diamond Irregular rough
-
17%LBR-UZI-00062
- onbekend
- 22-04-2026, 15:30
- Natural Diamond - Oval
-
17%LBR-UZI-00063
- onbekend
- 22-04-2026, 15:30
09/01/2026
0.20 carat
Fancy Intense Brownish Yellow
I1
See pictures for ALGT Grading report
0.20 carat
Fancy Intense Brownish Yellow
I1
See pictures for ALGT Grading report
- Natural Diamond - Oval, Rose cut
-
17%LBR-UZI-00068
- onbekend
- 22-04-2026, 15:35
09/10/2025
0.15 carat
Fancy intense yellowish greenish orange
I1
See pictures for ALGT report
0.15 carat
Fancy intense yellowish greenish orange
I1
See pictures for ALGT report
- Natural Diamond - Oval Swiss cut
-
17%LBR-UZI-00069
- onbekend
- 22-04-2026, 15:35
08/10/2025
0.15 carat
Fancy intense Greenish yellow
I1
See pictures for grading report
0.15 carat
Fancy intense Greenish yellow
I1
See pictures for grading report
- CryoHealth Coldtub - Ijsbad
-
0%LBR-TZC-00402
- 2022
- 11-05-2026, 14:00
- Serienummer en gegevens onbekend!
- Niet getest op de staat van werking!
- Niet getest op de staat van werking!
Condition of the item should be inspected on location!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Stiga Combi 48 S AE - Elektrische grasmachine
-
17%LBR-UZU-00003
- 2018
- 13-05-2026, 14:00
SN: SK8133430
Bouwjaar: 2018
Maaibreedte: 46 cm
- Batterij en batterijlader zijn niet aanwezig!
Bouwjaar: 2018
Maaibreedte: 46 cm
- Batterij en batterijlader zijn niet aanwezig!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Stiga Combi 48 S AE - Elektrische grasmachine
-
17%LBR-UZU-00007
- 2019
- 13-05-2026, 14:05
SN: 19FA2WBH008773
Bouwjaar: 2019
Maaibreedte: 46 cm
- Batterij en batterijlader zijn niet aanwezig!
Bouwjaar: 2019
Maaibreedte: 46 cm
- Batterij en batterijlader zijn niet aanwezig!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Peugeot Boxer 335 2.2 BlueHDi L2H2 - Lichte vracht.
-
0%LBR-TZD-00194
- 2023
- 13-05-2026, 14:10
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 91.711 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | VF3YCBPFB12X01151 |
| vermogen | 140 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 2179 cc |
| laadvermogen | 1320 kg |
| eerste inschrijving | 05-07-2023 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| identificatieverslag | ja |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| centrale vergrendeling | |
| comfort | airconditioning |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| multimedia | boordcomputer |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Peugeot Partner 1.5 BlueHDi 100 S&S - Lichte vracht
-
0%LBR-TZE-00032
- 2024
- 26-05-2026, 14:10
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 66.760 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | VR3EFYHT2RJ583257 |
| vermogen | 102 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1499 cc |
| laadvermogen | 665 kg |
| eerste inschrijving | 11-06-2024 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| identificatieverslag | ja |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | airconditioning |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| multimedia | bluetooth |
| boordcomputer |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Mercedes-Benz C200 CDI - stationwagen(MARGE)
-
0%LBR-TZE-00095
- 2010
- 27-05-2026, 14:35
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Break |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 313.291 km |
| kleur | Blauw |
| chassisnummer | WDD2042011F496878 |
| vermogen | 136 pK |
| emissieklasse | Euro 5 |
| cc-inhoud | 2143 cc |
| eerste inschrijving | 12-04-2010 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 5 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | automatische klimaatregeling |
| cruise control | |
| electrische ruiten achteraan | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| open dak | |
| parkeersensoren achter | |
| multimedia | boordcomputer |
| radio/CD | |
| telefoon | |
| tuning | lichtmetalen velgen |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
| bijkomend | Car check niet van toepassing - voertuig kan ter plaatse bezichtigd worden | |
| Velgen beschadigd! De auto start en rijdt! Melding handrem defect! Melding Licht rechtsvoor! Het voertuig maakt vreemde geluiden! | ||
| interieur | beschadigd | |
| vlekken op de zetels | ||
| vuil |
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Peugeot Expert 2.0 L2 - lichte vracht
-
0%LBR-TZB-00318
- 2021
- 02-06-2026, 14:00
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 97.377 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | VF3VFAHK8M7842909 |
| vermogen | 122 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1997 cc |
| laadvermogen | 800 kg |
| eerste inschrijving | 28-09-2021 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| identificatieverslag | ja |
| opmerkingen | Deel 2 van het inschrijving bewijs is niet aanwezig! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| regensensor | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| actieve dodehoekwaarsschuwing | |
| airconditioning | |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
73 / 84 van totaal: 341