Online veilingen - kavelveiling
- Mercedes-Benz Actros 1948 LS 4x2 LHD - Trekker
-
0%LBR-TZB-00257
- 2023
- 18-03-2026, 14:26
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 136.933 km |
| kleur | Rood |
| chassisnummer | W1T96340910737363 |
| vermogen | 476 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 12809 cc |
| laadvermogen | 10588 kg |
| eerste inschrijving | 15-11-2023 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 2 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| identificatieverslag | ja |
| opmerkingen | Het inschrijvingsbewijs deel 2 is niet aanwezig! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| centrale vergrendeling | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | automatische klimaatregeling |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon | |
| vrachtwagens | koelkast |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
| bijkomend | Car check niet van toepassing - voertuig kan ter plaatse bezichtigd worden | |
| Melding onderhoud en bandenspanning! Het voertuig start en rijdt! | ||
| interieur | beschadigd |
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Mercedes-Benz E220d - stationwagen(MARGE)
-
0%LBR-TZC-00193
- 2018
- 31-03-2026, 16:20
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Break |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 95.235 km |
| kleur | Zwart |
| chassisnummer | WDD2132041A449651 |
| vermogen | 194 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1950 cc |
| eerste inschrijving | 07-08-2018 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 5 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| opmerkingen | Inschrijvingsbewijs GELDIG TOT 16-04-2026 |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| actieve dodehoekwaarsschuwing | |
| actieve spoorassistent | |
| automatische klimaatregeling | |
| cruise control | |
| electrische ruiten achteraan | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| zetelverwarming | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon | |
| tuning | lichtmetalen velgen |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Audi Q8 Sportback e-Tron 106 kWh 55 Quattro - hatchback
-
0%LBR-TZC-00316
- 2023
- 31-03-2026, 14:20
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | 4/5-Deuren |
| brandstof | Electriciteit |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 70.767 km |
| kleur | Grijs |
| chassisnummer | WAUZZZGE0RB012585 |
| vermogen | 408 pK |
| eerste inschrijving | 15-09-2023 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 5 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| opmerkingen | LET OP: Batterij kan mogelijks plat zijn tegen de ophaling! Het voertuig kan niet bij ons worden geladen! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| regensensor | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| actieve dodehoekwaarsschuwing | |
| actieve spoorassistent | |
| automatische klimaatregeling | |
| cruise control | |
| electrische ruiten achteraan | |
| electrische ruiten vooraan | |
| electrische zetelverstelling geheugen | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| open dak | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| zetelverwarming | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon | |
| tuning | lichtmetalen velgen |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Dodge RAM 1500 Longhorn 4x4 - Lichte vracht
-
0%LBR-TZB-00265
- 2020
- 24-03-2026, 14:45
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | LPG |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 225.372 km |
| kleur | Zwart |
| chassisnummer | 1C6SRFKT7LN139940 |
| vermogen | 401 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 5654 cc |
| laadvermogen | 655 kg |
| eerste inschrijving | 09-10-2020 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 5 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | nee |
| keuringsbewijs | nee |
| identificatieverslag | ja |
| opmerkingen | Het inschrijvingsbewijs deel 2 is niet aanwezig! |
| veiligheid | 4x4 |
| ABS | |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| actieve dodehoekwaarsschuwing | |
| actieve spoorassistent | |
| automatische klimaatregeling | |
| cruise control | |
| dubbele cabine | |
| electrische ruiten achteraan | |
| electrische ruiten vooraan | |
| electrische zetelverstelling geheugen | |
| elektrische spiegel | |
| leder bekleding | |
| multifunctioneel stuur | |
| open dak | |
| parkeersensoren voor | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon | |
| tuning | lichtmetalen velgen |
| diverse | Radio, Stuurverwarming, zetelverwarming, parkeersensoren achteraan |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Mercedes-Benz Actros 1948 LS 4x2 LHD - Trekker
-
0%LBR-TZB-00258
- 2023
- 17-03-2026, 14:08
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 253.432 km |
| kleur | Rood |
| chassisnummer | W1T96340110737793 |
| vermogen | 476 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 12809 cc |
| laadvermogen | 10443 kg |
| eerste inschrijving | 15-11-2023 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 2 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| identificatieverslag | ja |
| opmerkingen | Het inschrijvingsbewijs deel 2 is niet aanwezig! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| centrale vergrendeling | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | automatische klimaatregeling |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon | |
| vrachtwagens | koelkast |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
| bijkomend | Car check niet van toepassing - voertuig kan ter plaatse bezichtigd worden | |
| Melding onderhoud! Het voertuig start en rijdt! | ||
| interieur | vlekken op de zetels |
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Volkswagen ID Buzz 77kWh - stationwagen (UPDATE INSCHR)
-
0%LBR-TZC-00344
- 2023
- 01-04-2026, 14:35
| type | Break |
| brandstof | Electriciteit |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 25.371 km |
| kleur | Blauw |
| chassisnummer | WV2ZZZEB3PH021059 |
| vermogen | 204 pK |
| eerste inschrijving | 26-06-2023 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 5 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| opmerkingen | Deel 2 van het inschrijving bewijs is niet aanwezig! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| regensensor | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| actieve spoorassistent | |
| automatische klimaatregeling | |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| zetelverwarming | |
| multimedia | navigatiesysteem |
| telefoon | |
| tuning | lichtmetalen velgen |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
193 / 198 van totaal: 198


