Online veilingen - volledig aanbod
- Jungheinrich ERE 225 - Elektrische transpallet(61025-163)
-
17%LBR-UZG-00006
- 2016
- 15-04-2026, 14:10
SN: 91600445
Bouwjaar: 2016
Sleutels: start met code
Werkuren: 10410 uur
Hefvermogen: 2500 kg
+ batterijlader
Bouwjaar: 2016
Sleutels: start met code
Werkuren: 10410 uur
Hefvermogen: 2500 kg
+ batterijlader
Condition of the item should be inspected on location!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Jungheinrich ERE 225 - Elektrische transpallet(61025-166)
-
17%LBR-UZG-00003
- 2016
- 15-04-2026, 14:05
SN: 91600448
Bouwjaar: 2016
Sleutels: start met code
Werkuren: onbekend
Hefvermogen: 2500 kg
- Het materiaal start maar rijdt niet! (foutmelding E 4809)
+ batterijlader
Bouwjaar: 2016
Sleutels: start met code
Werkuren: onbekend
Hefvermogen: 2500 kg
- Het materiaal start maar rijdt niet! (foutmelding E 4809)
+ batterijlader
Condition of the item should be inspected on location!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Jungheinrich ERE 225 - Elektrische transpallet(61025-210)
-
17%LBR-UZG-00004
- 2017
- 15-04-2026, 14:05
SN: 91613308
Bouwjaar: 2017
Sleutels: start met code
Werkuren: onbekend
Hefvermogen: 2500 kg
- Het materiaal start niet en rijdt niet! (foutmelding E 0802.1)
+ batterijlader
Bouwjaar: 2017
Sleutels: start met code
Werkuren: onbekend
Hefvermogen: 2500 kg
- Het materiaal start niet en rijdt niet! (foutmelding E 0802.1)
+ batterijlader
Condition of the item should be inspected on location!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Jungheinrich ERD 220 - Elektrische stapelaar(62020-44)
-
17%LBR-UZG-00002
- 2018
- 15-04-2026, 14:00
SN: 90564999
Bouwjaar: 2018
Sleutels: start met code
Werkuren: 14478 uur
Hefvermogen: 2000 kg
Hefhoogte: 1660 mm
+ batterijlader
Bouwjaar: 2018
Sleutels: start met code
Werkuren: 14478 uur
Hefvermogen: 2000 kg
Hefhoogte: 1660 mm
+ batterijlader
Condition of the item should be inspected on location!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Audi A3 Sportback PHEV 40 TFSI e - Hatchback
-
0%LBR-TZD-00004
- 2023
- 13-04-2026, 14:10
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | 4/5-Deuren |
| brandstof | Hybride |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 52.036 km |
| kleur | Grijs |
| chassisnummer | WAUZZZGY0RA033341 |
| vermogen | 150 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1395 cc |
| eerste inschrijving | 21-12-2023 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 5 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | nee |
| keuringsbewijs | nee |
| opmerkingen | Het inschrijvingsbewijs deel 2 is niet aanwezig! Brandstof: Benzine + Elek. |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatisch dimmende binnenspiegel | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| regensensor | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| actieve spoorassistent | |
| automatische klimaatregeling | |
| cruise control | |
| electrische ruiten achteraan | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon | |
| tuning | lichtmetalen velgen |
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Volkswagen Crafter 2.0 CR TDi L3H2 - Lichte vracht
-
0%LBR-TZC-00192
- 2024
- 13-04-2026, 14:10
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 46.635 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | WV1ZZZSY0S9001707 |
| vermogen | 140 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1968 cc |
| laadvermogen | 1215 kg |
| eerste inschrijving | 03-12-2024 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| opmerkingen | Inschrijvingsbewijs deel 2 niet aanwezig! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| regensensor | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| airconditioning | |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| multimedia | bluetooth |
| boordcomputer | |
| navigatiesysteem |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Ford Transit 2.0 TDCi L1H1 - lichte vracht
-
0%LBR-TZC-00277
- 2024
- 08-04-2026, 14:25
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 16.995 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | WF0RXXTA4RRA49288 |
| vermogen | 110 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1996 cc |
| laadvermogen | 840 kg |
| eerste inschrijving | 30-04-2024 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| identificatieverslag | ja |
| opmerkingen | Deel 2 van het inschrijving bewijs is niet aanwezig! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| actieve dodehoekwaarsschuwing | |
| actieve spoorassistent | |
| automatische klimaatregeling | |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Renault Trafic Grand Passenger 2.0 Blue dCi - Voertuig meerd. doel.
-
0%LBR-TZC-00291
- 2023
- 08-04-2026, 14:15
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | 4/5-Deuren |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 75.805 km |
| kleur | Grijs |
| chassisnummer | VF1JL000771599056 |
| vermogen | 150 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1997 cc |
| eerste inschrijving | 30-10-2023 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 9 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | nee |
| keuringsbewijs | nee |
| opmerkingen | Het inschrijvingsbewijs deel 2 is niet aanwezig! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| airconditioning | |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
| bijkomend | Car check niet van toepassing - voertuig kan ter plaatse bezichtigd worden | |
| Het voertuig start niet en rijdt niet! Het voertuig heeft een accident gehad! De linker voordeur gaat niet open! Zie foto's voor afgebroken delen! Zie foto's voor foutmeldingen en storingen! | ||
| interieur | beschadigd | |
| vlekken op de zetels | ||
| vuil |
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Hyster H1.6FT - Heftruck(68017-2)
-
17%LBR-UYT-00005
- 2013
- 08-04-2026, 14:10
SN: F001B08244L
Bouwjaar: 2013
Sleutels: start met code
Werkuren: 3519 uur
Hefvermogen: 1600 kg
Hefhoogte: 3215 mm
- Batterij plat!
Bouwjaar: 2013
Sleutels: start met code
Werkuren: 3519 uur
Hefvermogen: 1600 kg
Hefhoogte: 3215 mm
- Batterij plat!
Condition of the item should be inspected on location!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- SCM Accord 25 FX-M - CNC-bewerkingscentrum
-
0%LBR-TZB-00216
- 2021
- 08-04-2026, 14:05
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
SN: AA10003560
Bouwjaar: 2021
Werkbereik X-as: 6170 mm
Werkbereik Y-as: 1320 mm
Werkbereik Z-as: 250 mm
- Het materiaal is deels gedemonteerd!
Bouwjaar: 2021
Werkbereik X-as: 6170 mm
Werkbereik Y-as: 1320 mm
Werkbereik Z-as: 250 mm
- Het materiaal is deels gedemonteerd!
Condition of the item should be inspected on location!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Peugeot 308 SW 1.2 Turbo MHEV - Stationwagen
-
0%LBR-TZC-00413
- 2024
- 08-04-2026, 14:00
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Break |
| brandstof | Hybride |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 25.910 km |
| kleur | Grijs |
| chassisnummer | VR3FRHPY7RY585585 |
| vermogen | 136 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1199 cc |
| eerste inschrijving | 08-07-2024 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 5 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| opmerkingen | Brandstof: Benzine + Elek. |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| regensensor | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| actieve spoorassistent | |
| automatische klimaatregeling | |
| cruise control | |
| electrische ruiten achteraan | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon | |
| tuning | lichtmetalen velgen |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Ford Transit 2.0 TDCi L1H1 - Lichte vracht.
-
0%LBR-TZC-00279
- 2024
- 08-04-2026, 14:00
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 32.839 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | WF0RXXTA6RRA49289 |
| vermogen | 110 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1996 cc |
| laadvermogen | 850 kg |
| eerste inschrijving | 30-04-2024 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| identificatieverslag | ja |
| opmerkingen | Het inschrijvingsbewijs deel 2 is niet aanwezig! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| centrale vergrendeling | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| automatische klimaatregeling | |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| praktisch | trekhaak vast |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
241 / 252 van totaal: 389

