Online auctions - full range
- Nissan X-trail 1.5 T MHEV Acenta - Vtg. meerd. doel.
-
0%LBR-TZC-00213
- 2023
- 08-04-2026, 14:05
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | 4/5-Doors |
| fuel | Hybrid |
| transmission | Automatic |
| Mileage meter | 32,563 km |
| Color | Blue |
| chassis number | JN1T33JC6U0001936 |
| power | 163 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1497 cc |
| first registration | 31-10-2023 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 7 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | no |
| comments | The registration certificate part 2 is not present! fuel: gasoline + electricity |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatisch dimmende binnenspiegel | |
| central locking | |
| lichtsensor | |
| regensensor | |
| comfort | active blind spot alert |
| automatic climatisation | |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| electric rear windows | |
| elektrische spiegel | |
| front parking assistance system | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| reversing camera | |
| multimedia | board computer |
| navigation system | |
| phone |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
- Hyster J2.5XN - Elektrische heftruck(68025-143)
-
17%LBR-UYT-00003
- 2018
- 08-04-2026, 14:05
SN: A276B09606S
Year of manufacture: 2018
Keys: start with code
Operating hours: 10,121 hours
Lifting capacity: 2,490 kg
Lifting height: 4,950 mm
- The vehicle starts but no longer drives due to a flat battery!
- The seatbelt sensor is no longer functioning correctly!
- The vehicle could not be sufficiently tested for its operational condition!
+ batterycharger
Year of manufacture: 2018
Keys: start with code
Operating hours: 10,121 hours
Lifting capacity: 2,490 kg
Lifting height: 4,950 mm
- The vehicle starts but no longer drives due to a flat battery!
- The seatbelt sensor is no longer functioning correctly!
- The vehicle could not be sufficiently tested for its operational condition!
+ batterycharger
Staat van het voorwerp dient ter plaatsen geinspecteerd te worden!
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
- Peugeot Partner - stationwagen
-
17%LBR-UZD-00001
- 2008
- 08-04-2026, 14:00
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Break |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 175,669 km |
| Color | Grey |
| chassis number | VF3GJ9HWC8J082297 |
| power | 75 hp |
| emission class | Euro 4 |
| cc-cap. | 1560 cc |
| first registration | 31-03-2008 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 5 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | yes |
| comments | The keys only work to start the vehicle and not to open and close it. The key is damaged too! |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| regensensor | |
| comfort | air conditioning |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| multimedia | board computer |
| radio/CD |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
- Volkswagen Crafter 2.0 CR TDi L3H3 - lichte vracht
-
0%LBR-TZC-00338
- 2024
- 07-04-2026, 14:20
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Automatic |
| Mileage meter | 34,607 km |
| Color | White |
| chassis number | WV1ZZZSY7P9066187 |
| power | 140 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1968 cc |
| loading capacity | 1065 kg |
| first registration | 25-04-2024 |
| number of keys | 1 |
| aantal zetels | 3 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | yes |
| identificatieverslag | yes |
| comments | Part 2 of the registration proof is not present! |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| comfort | air conditioning |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| front parking assistance system | |
| rear parking assistance system | |
| reversing camera | |
| multimedia | board computer |
| phone |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
- Ford Transit 2.0 TDCi L1H1 - Lichte vracht
-
0%LBR-TZC-00214
- 2024
- 07-04-2026, 14:15
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 22,611 km |
| Color | White |
| chassis number | WF0RXXTA6RRA49292 |
| power | 110 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1996 cc |
| loading capacity | 840 kg |
| first registration | 30-04-2024 |
| number of keys | 1 |
| aantal zetels | 3 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | yes |
| comments | Part 2 of the registration proof is not present! |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| comfort | automatic climatisation |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| front parking assistance system | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| reversing camera | |
| multimedia | board computer |
| navigation system | |
| phone |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
- Jaguar F-Pace 2.0 D MHEV AWD D200 - Stationwagen
-
0%LBR-TZC-00367
- 2022
- 07-04-2026, 14:15
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Break |
| fuel | Hybrid |
| transmission | Automatic |
| Mileage meter | 117,403 km |
| Color | Grey |
| chassis number | SADCA2BN1MA676685 |
| power | 204 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1998 cc |
| first registration | 25-03-2022 |
| number of keys | 1 |
| aantal zetels | 5 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | no |
| keuringsbewijs | yes |
| comments | The registration certificate part 2 is not present! Fuel: Diesel + Electricity! |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| automatisch dimmende binnenspiegel | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| regensensor | |
| comfort | active blind spot alert |
| active track assistant | |
| automatic climatisation | |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| electric rear windows | |
| electric seat adjustment with memory | |
| elektrische spiegel | |
| front parking assistance system | |
| leahter seats | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| reversing camera | |
| sunroof | |
| multimedia | board computer |
| navigation system | |
| phone | |
| tuning | alloy wheels |
| diverse | Radio, Steering wheel heater, seat heating |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
- Ford Transit 2.0 TDCi L1H1 - Lichte vracht.
-
0%LBR-TZC-00337
- 2024
- 07-04-2026, 14:00
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 40,671 km |
| Color | White |
| chassis number | WF0RXXTA2RRA49287 |
| power | 110 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1996 cc |
| loading capacity | 850 kg |
| first registration | 30-04-2024 |
| number of keys | 1 |
| aantal zetels | 3 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | yes |
| identificatieverslag | yes |
| comments | The registration certificate part 2 is not present! |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| central locking | |
| lichtsensor | |
| comfort | automatic climatisation |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| front parking assistance system | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| reversing camera | |
| praktisch | trailer hook |
| multimedia | board computer |
| navigation system | |
| phone |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
- Rough Diamond Irregular rough
-
17%LBR-UZI-00052
- unknown
- 22-04-2026, 14:30
- Rough Diamond Irregular rough
-
17%LBR-UZI-00053
- unknown
- 22-04-2026, 14:30
- Rough Diamond Irregular rough
-
17%LBR-UZI-00048
- unknown
- 22-04-2026, 14:20
- Rough Diamond Irregular rough
-
17%LBR-UZI-00014
- unknown
- 22-04-2026, 14:05
- Rough Diamond Irregular rough
-
17%LBR-UZI-00019
- unknown
- 22-04-2026, 14:05
229 / 240 van total: 404

