Online veilingen - volledig aanbod
- Hyster J2.5XN - Elektrische heftruck(68025-143)
-
17%LBR-UYT-00003
- 2018
- 08-04-2026, 14:05
SN: A276B09606S
Bouwjaar: 2018
Sleutels: start met code
Werkuren: 10121 uur
Hefvermogen: 2490 kg
Hefhoogte: 4950 mm
- Het voertuig start maar rijdt niet meer wegens te platte batterij!
- De sensor van de veiligheidsgordel functioneert niet meer correct!
- Voertuig kon niet voldoende getest worden op de staat van werking!
+ batterijlader
Bouwjaar: 2018
Sleutels: start met code
Werkuren: 10121 uur
Hefvermogen: 2490 kg
Hefhoogte: 4950 mm
- Het voertuig start maar rijdt niet meer wegens te platte batterij!
- De sensor van de veiligheidsgordel functioneert niet meer correct!
- Voertuig kon niet voldoende getest worden op de staat van werking!
+ batterijlader
État de l'objet doit être inspecté sur place!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Nissan X-trail 1.5 T MHEV Acenta - Vtg. meerd. doel.
-
0%LBR-TZC-00213
- 2023
- 08-04-2026, 14:05
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | 4/5-Deuren |
| brandstof | Hybride |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 32.563 km |
| kleur | Blauw |
| chassisnummer | JN1T33JC6U0001936 |
| vermogen | 163 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1497 cc |
| eerste inschrijving | 31-10-2023 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 7 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| opmerkingen | Het inschrijvingsbewijs deel 2 is niet aanwezig! brandstof: benzine + elektriciteit |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatisch dimmende binnenspiegel | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| regensensor | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| actieve dodehoekwaarsschuwing | |
| automatische klimaatregeling | |
| cruise control | |
| electrische ruiten achteraan | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Peugeot Partner - stationwagen
-
17%LBR-UZD-00001
- 2008
- 08-04-2026, 14:00
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Break |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 175.669 km |
| kleur | Grijs |
| chassisnummer | VF3GJ9HWC8J082297 |
| vermogen | 75 pK |
| emissieklasse | Euro 4 |
| cc-inhoud | 1560 cc |
| eerste inschrijving | 31-03-2008 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 5 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| opmerkingen | De sleutels werken alleen om het voertuig te starten en niet om het te openen en te sluiten. De sleutel is ook beschadigd! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| regensensor | |
| comfort | airconditioning |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| multimedia | boordcomputer |
| radio/CD |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Volkswagen Crafter 2.0 CR TDi L3H3 - lichte vracht
-
0%LBR-TZC-00338
- 2024
- 07-04-2026, 14:20
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 34.607 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | WV1ZZZSY7P9066187 |
| vermogen | 140 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1968 cc |
| laadvermogen | 1065 kg |
| eerste inschrijving | 25-04-2024 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| identificatieverslag | ja |
| opmerkingen | Deel 2 van het inschrijving bewijs is niet aanwezig! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| airconditioning | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| multimedia | boordcomputer |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Ford Transit 2.0 TDCi L1H1 - Lichte vracht
-
0%LBR-TZC-00214
- 2024
- 07-04-2026, 14:15
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 22.611 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | WF0RXXTA6RRA49292 |
| vermogen | 110 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1996 cc |
| laadvermogen | 840 kg |
| eerste inschrijving | 30-04-2024 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| opmerkingen | Het inschrijvingsbewijs deel 2 is niet aanwezig! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| automatische klimaatregeling | |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Jaguar F-Pace 2.0 D MHEV AWD D200 - Stationwagen
-
0%LBR-TZC-00367
- 2022
- 07-04-2026, 14:15
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Break |
| brandstof | Hybride |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 117.403 km |
| kleur | Grijs |
| chassisnummer | SADCA2BN1MA676685 |
| vermogen | 204 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1998 cc |
| eerste inschrijving | 25-03-2022 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 5 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | nee |
| keuringsbewijs | ja |
| opmerkingen | Het inschrijvingsbewijs deel 2 is niet aanwezig! Brandstof: Diesel + Electriciteit! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatisch dimmende binnenspiegel | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| regensensor | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| actieve dodehoekwaarsschuwing | |
| actieve spoorassistent | |
| automatische klimaatregeling | |
| cruise control | |
| electrische ruiten achteraan | |
| electrische ruiten vooraan | |
| electrische zetelverstelling geheugen | |
| elektrische spiegel | |
| leder bekleding | |
| multifunctioneel stuur | |
| open dak | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon | |
| tuning | lichtmetalen velgen |
| diverse | Radio, Stuurverwarming, zetelverwarming |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Citroen Berlingo e 50kWh -meerdere doeleinden
-
0%LBR-TZC-00168
- 2023
- 07-04-2026, 14:10
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | 4/5-Deuren |
| brandstof | Electriciteit |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 22.750 km |
| kleur | Grijs |
| chassisnummer | VR7EZZKXZPJ755853 |
| vermogen | 136 pK |
| eerste inschrijving | 30-08-2023 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 5 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| opmerkingen | LET OP: Batterij kan mogelijks plat zijn tegen de ophaling! Het voertuig kan niet bij ons worden geladen! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| actieve dodehoekwaarsschuwing | |
| actieve spoorassistent | |
| automatische klimaatregeling | |
| cruise control | |
| electrische ruiten achteraan | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Ford Transit 2.0 TDCi L1H1 - Lichte vracht.
-
0%LBR-TZC-00337
- 2024
- 07-04-2026, 14:00
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 40.671 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | WF0RXXTA2RRA49287 |
| vermogen | 110 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1996 cc |
| laadvermogen | 850 kg |
| eerste inschrijving | 30-04-2024 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| identificatieverslag | ja |
| opmerkingen | Het inschrijvingsbewijs deel 2 is niet aanwezig! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| automatische klimaatregeling | |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| praktisch | trekhaak vast |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Peugeot Partner 1.5 BlueHDi L1 - Lichte vracht.
-
0%LBR-TZC-00266
- 2024
- 07-04-2026, 14:00
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 26.453 km |
| kleur | Grijs |
| chassisnummer | VR3EFYHZ3RN518618 |
| vermogen | 131 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1499 cc |
| eerste inschrijving | 03-06-2024 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 2 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| regensensor | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| airconditioning | |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Rough Diamond Irregular rough
-
17%LBR-UZI-00053
- onbekend
- 22-04-2026, 14:30
- Rough Diamond Irregular rough
-
17%LBR-UZI-00052
- onbekend
- 22-04-2026, 14:30
- Rough Diamond Irregular rough
-
17%LBR-UZI-00048
- onbekend
- 22-04-2026, 14:20
229 / 240 van totaal: 404

