Online veilingen - volledig aanbod
- QSC I-82H Muziekbox
-
17%LBR-UYY-00014
- onbekend
- 15-04-2026, 14:20
Geen beschrijving beschikbaar.
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- DAS Radio DR-108 Muziekboxen
-
17%LBR-UYY-00012
- onbekend
- 15-04-2026, 14:20
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Citroen C5 1.6 PHEV - voertuig meerdere doeleinden
-
0%LBR-TZD-00042
- 2021
- 13-05-2026, 14:20
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | 4/5-Deuren |
| brandstof | Hybride |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 123.868 km |
| kleur | Zwart |
| chassisnummer | VR7A4DGZSML018112 |
| vermogen | 181 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1598 cc |
| eerste inschrijving | 31-08-2021 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 5 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| opmerkingen | Brandstof: Benzine + Elek |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| regensensor | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| actieve dodehoekwaarsschuwing | |
| actieve spoorassistent | |
| automatische klimaatregeling | |
| cruise control | |
| electrische ruiten achteraan | |
| electrische ruiten vooraan | |
| electrische zetelverstelling geheugen | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| zetelverwarming | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon | |
| tuning | lichtmetalen velgen |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Jeep Compass - meerdere doeleinden
-
0%LBR-TZD-00084
- 2022
- 13-05-2026, 14:20
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | 4/5-Deuren |
| brandstof | Hybride |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 70.031 km |
| kleur | Zwart |
| chassisnummer | ZACPJFCW6MPR66929 |
| vermogen | 180 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1332 cc |
| eerste inschrijving | 24-01-2022 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 5 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| opmerkingen | Deel 2 van het inschrijving bewijs is niet aanwezig! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| regensensor | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| actieve spoorassistent | |
| automatische klimaatregeling | |
| cruise control | |
| electrische ruiten achteraan | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| open dak | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| multimedia | boordcomputer |
| telefoon | |
| tuning | lichtmetalen velgen |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Citroen C5 X 1.6 PureTech - Stationwagen
-
0%LBR-TZD-00153
- 2022
- 13-05-2026, 14:10
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | 4/5-Deuren |
| brandstof | Benzine |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 75.165 km |
| kleur | Grijs |
| chassisnummer | VR7ND5GFPN4807348 |
| vermogen | 181 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1598 cc |
| eerste inschrijving | 29-09-2022 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 5 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatisch dimmende binnenspiegel | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| actieve spoorassistent | |
| automatische klimaatregeling | |
| cruise control | |
| electrische ruiten achteraan | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| head-up display | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| zetelverwarming | |
| multimedia | bluetooth |
| boordcomputer | |
| tuning | lichtmetalen velgen |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Peugeot Partner 1.5 BlueHDi - lichte vracht
-
0%LBR-TZD-00195
- 2024
- 13-05-2026, 14:10
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 32.912 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | VR3EDYHT3RJ849231 |
| vermogen | 102 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1499 cc |
| laadvermogen | 505 kg |
| eerste inschrijving | 30-09-2024 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 2 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| identificatieverslag | ja |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | actieve spoorassistent |
| airconditioning | |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| multimedia | boordcomputer |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Karcher KM 150/500 R - Veegmachine(69001-70)
-
17%LBR-VAB-00001
- 2017
- 13-05-2026, 14:00
SN: WK3186128HG030029
Bouwjaar: 2017
Sleutels: 1
Werkuren: 5100 uur
Brandstof: LPG
Bouwjaar: 2017
Sleutels: 1
Werkuren: 5100 uur
Brandstof: LPG
Condition of the item should be inspected on location!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Karcher KM 130/300 R - Veegmachine(69001-54)
-
17%LBR-VAB-00002
- 2014
- 13-05-2026, 14:00
SN: WK318612XEG010022
Bouwjaar: 2014
Sleutels: 1
Werkuren: 1827 uur
- Het voertuig heeft problemen met het opvangen van vuilnis
Bouwjaar: 2014
Sleutels: 1
Werkuren: 1827 uur
- Het voertuig heeft problemen met het opvangen van vuilnis
Condition of the item should be inspected on location!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Stiga Combi 48 S AE - Elektrische grasmachine
-
17%LBR-UZU-00005
- 2019
- 13-05-2026, 14:00
SN: 19EA2WBH032693
Bouwjaar: 2019
Maaibreedte: 46 cm
- Batterij en batterijlader zijn niet aanwezig!
Bouwjaar: 2019
Maaibreedte: 46 cm
- Batterij en batterijlader zijn niet aanwezig!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Mercedes Vito 2.1 CDi - lichte vracht
-
0%LBR-TZD-00233
- 2016
- 12-05-2026, 14:10
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 154.807 km |
| kleur | Zwart |
| chassisnummer | WDF44760113254869 |
| vermogen | 136 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 2143 cc |
| laadvermogen | 575 kg |
| eerste inschrijving | 22-12-2016 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 2 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| identificatieverslag | ja |
| opmerkingen | Attest koelwagen aanwezig! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| airconditioning | |
| electrische ruiten vooraan | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| multimedia | bluetooth |
| boordcomputer | |
| navigatiesysteem |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Citroen Jumper 35 2.2 BlueHDi L3H3 - Lichte vracht.
-
0%LBR-TZD-00198
- 2024
- 12-05-2026, 14:05
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 33.374 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | VF7YCF6F9RG032219 |
| vermogen | 140 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 2184 cc |
| laadvermogen | 1175 kg |
| eerste inschrijving | 01-08-2024 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| identificatieverslag | ja |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| centrale vergrendeling | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| actieve spoorassistent | |
| automatische klimaatregeling | |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| praktisch | bagagerek |
| trekhaak afneembaar | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Citroen Jumper 4-35 2.2 BlueHDi L4H2 - Lichte vracht.
-
0%LBR-TZD-00090
- 2022
- 12-05-2026, 14:00
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 63.517 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | VF7YDCPFC12U90724 |
| vermogen | 165 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 2179 cc |
| eerste inschrijving | 07-06-2022 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| opmerkingen | Het voertuig was ingeschreven in Luxemburg! Het voertuig is reeds uitgeschreven! De documenten zijn Luxemburgs! Het voertuig mag niet verkocht worden binnen Belgiê! Enkel buitenlandse kopers mogen bieden op het voertuig! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| actieve spoorassistent | |
| airconditioning | |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| praktisch | bagagerek |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
217 / 228 van totaal: 388



