Online veilingen - volledig aanbod
- Toyota Yaris Cross 1.5 VVT-i - hatchback
-
0%LBR-TZC-00251
- 2023
- 08-04-2026, 14:20
| type | 4/5-Deuren |
| brandstof | Benzine |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 67.846 km |
| kleur | Rood |
| chassisnummer | JTDKAABB10A020519 |
| vermogen | 125 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1490 cc |
| eerste inschrijving | 15-11-2023 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 5 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | nee |
| keuringsbewijs | nee |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| regensensor | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| actieve spoorassistent | |
| airconditioning | |
| cruise control | |
| electrische ruiten achteraan | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon | |
| tuning | lichtmetalen velgen |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Peugeot Expert 2.0 BlueHDi .L2 - Lichte vracht
-
0%LBR-TZC-00208
- 2024
- 01-04-2026, 14:20
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 23.166 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | VF3VLEHS9R7834889 |
| vermogen | 144 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1997 cc |
| laadvermogen | 835 kg |
| eerste inschrijving | 29-08-2024 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| opmerkingen | Inschrijvingsbewijs deel 2 niet aanwezig! Weinig brandstof ! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| regensensor | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| airconditioning | |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| multimedia | bluetooth |
| boordcomputer | |
| navigatiesysteem |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Volkswagen Kombi 2.0 TDi SCR - Voertuig meerd. doeleinden
-
0%LBR-TZC-00299
- 2024
- 30-03-2026, 14:00
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | 4/5-Deuren |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 44.087 km |
| kleur | Grijs |
| chassisnummer | WV2ZZZ7HZRH076470 |
| vermogen | 150 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1968 cc |
| eerste inschrijving | 17-06-2024 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 9 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| opmerkingen | Het inschrijvingsbewijs deel 2 is niet aanwezig! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | automatische klimaatregeling |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- TGM Hiro - Motorfiets(MARGE)
-
21%LBR-UYK-00005
- onbekend
- 18-03-2026, 14:10
SN: onbekend
Bouwjaar: onbekend
Motorinhoud: +- 250 cm³
Motorvermogen: onbekend
Odometer: onbekend
- Het voertuig staat al lange tijd stil! Het voertuig start en rijdt niet!
- Er zijn geen documenten aanwezig!
Bouwjaar: onbekend
Motorinhoud: +- 250 cm³
Motorvermogen: onbekend
Odometer: onbekend
- Het voertuig staat al lange tijd stil! Het voertuig start en rijdt niet!
- Er zijn geen documenten aanwezig!
État de l'objet doit être inspecté sur place!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- MG 4 64 kWh - hatchback
-
0%LBR-TZC-00331
- 2023
- 01-04-2026, 14:00
| type | 4/5-Deuren |
| brandstof | Electriciteit |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 28.553 km |
| kleur | Grijs |
| chassisnummer | LSJWH4090PN063457 |
| vermogen | 204 pK |
| eerste inschrijving | 01-06-2023 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 5 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | nee |
| keuringsbewijs | nee |
| opmerkingen | Deel 2 van het inschrijving bewijs is niet aanwezig! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| actieve dodehoekwaarsschuwing | |
| actieve spoorassistent | |
| automatische klimaatregeling | |
| cruise control | |
| electrische ruiten achteraan | |
| electrische ruiten vooraan | |
| electrische zetelverstelling gewoon | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| zetelverwarming | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon | |
| tuning | lichtmetalen velgen |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Cenntro Logistar 100 - Lichte vracht
-
17%LBR-UYO-00001
- 2022
- 25-03-2026, 14:00
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Electriciteit |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 515 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | 7MW4LTRF9NC010024 |
| vermogen | 34 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| aantal sleutels | 3 |
| aantal zetels | 2 |
| inschrijvingsbewijs | nee |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| opmerkingen | Duits inschrijvingsbewijs deel 2 aanwezig , Auto vermoedelijk nog ingeschreven in Duitsland! Eerste inschrijving onbekend! De uitschrijving dient de KOPER zelf in orde te brengen! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| airconditioning | |
| electrische ruiten vooraan | |
| multimedia | bluetooth |
| boordcomputer |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Cebora TR4/MIG 4001 - Laspost (MARGE)
-
21%LBR-UYE-00003
- onbekend
- 04-03-2026, 14:05
Cebora Laspost
État de l'objet doit être inspecté sur place!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Jungheinrich EFG S30 - Elektrische heftruck(68035-44)
-
17%LBR-UYT-00006
- 2017
- 08-04-2026, 14:10
SN: FN540329
Bouwjaar: 2017
Sleutels: start met code
Werkuren: 9917 uur
Hefvermogen: 1200 kg
Hefhoogte: 5000 mm
- Het voertuig start maar rijdt niet!
- Het voertuig heeft problemen met de batterij!
+ batterijlader
Bouwjaar: 2017
Sleutels: start met code
Werkuren: 9917 uur
Hefvermogen: 1200 kg
Hefhoogte: 5000 mm
- Het voertuig start maar rijdt niet!
- Het voertuig heeft problemen met de batterij!
+ batterijlader
État de l'objet doit être inspecté sur place!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Volvo FH 420 - Trekker(74113-738)
-
17%LBR-UZC-00001
- 2018
- 08-04-2026, 14:00
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Automatisch |
| kleur | Rood |
| chassisnummer | YV2RTW0A4KB892082 |
| vermogen | 428 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 12777 cc |
| laadvermogen | 11171 kg |
| eerste inschrijving | 12-07-2018 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 2 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| identificatieverslag | ja |
| opmerkingen | Kilometerstand onbekend! De laatst gekende kilometerstand was 245.196 km! |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
| bijkomend | Car check niet van toepassing - voertuig kan ter plaatse bezichtigd worden | |
| Het voertuig heeft een ongeval gehad! Het voertuig start niet en rijdt niet! | ||
| interieur | beschadigd | |
| vlekken op de zetels | ||
| vuil |
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Skoda Octavia SW 1.6 CR TDI - stationwagen (77103-941)
-
17%LBR-UXN-00008
- 2018
- 04-03-2026, 14:15
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Break |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 166.550 km |
| kleur | Bruin |
| chassisnummer | TMBJG7NE5J0371265 |
| vermogen | 116 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1598 cc |
| eerste inschrijving | 02-10-2018 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 5 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| opmerkingen | Deel 2 van het inschrijving bewijs is niet aanwezig! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | automatische klimaatregeling |
| cruise control | |
| electrische ruiten achteraan | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
| bijkomend | Car check niet van toepassing - voertuig kan ter plaatse bezichtigd worden | |
| Wieldoppen zijn beschadigd! Het voertuig start en rijdt! | ||
| interieur | beschadigd | |
| vlekken op de zetels | ||
| vuil |
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Ford F150 3.5i V6 - Lichte vracht.
-
0%LBR-TZC-00329
- 2016
- 31-03-2026, 14:10
| type | Bestelwagen |
| brandstof | LPG |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 77.701 km |
| kleur | Zwart |
| chassisnummer | 1FTEW1EG5FFC42966 |
| vermogen | 370 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 3490 cc |
| laadvermogen | 435 kg |
| eerste inschrijving | 16-02-2016 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 5 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| identificatieverslag | ja |
| opmerkingen | Het keuringsbewijs is vervallen! |
| veiligheid | 4x4 |
| ABS | |
| airbag | |
| automatisch dimmende binnenspiegel | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| regensensor | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| actieve dodehoekwaarsschuwing | |
| automatische klimaatregeling | |
| cruise control | |
| electrische ruiten achteraan | |
| electrische ruiten vooraan | |
| electrische zetelverstelling geheugen | |
| elektrische spiegel | |
| leder bekleding | |
| multifunctioneel stuur | |
| open dak | |
| zetelverwarming | |
| multimedia | boordcomputer |
| telefoon | |
| diverse | stuurverwarming |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Miller - Laspost (MARGE)
-
21%LBR-UYE-00005
- onbekend
- 04-03-2026, 14:10
181 / 192 van totaal: 404

