Online veilingen - volledig aanbod
- Polestar 2 82 kWh - sedan
-
0%LBR-TZC-00198
- 2024
- 23-03-2026, 14:00
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | 4/5-Deuren |
| brandstof | Electriciteit |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 64.747 km |
| kleur | Blauw |
| chassisnummer | YSMVSFEE5RL239759 |
| vermogen | 299 pK |
| eerste inschrijving | 18-01-2024 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 5 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| opmerkingen | De batterij is bijna leeg en er is geen mogelijkheid tot opladen ter plaatsen! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| actieve dodehoekwaarsschuwing | |
| actieve spoorassistent | |
| automatische klimaatregeling | |
| cruise control | |
| electrische ruiten achteraan | |
| electrische ruiten vooraan | |
| electrische zetelverstelling geheugen | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| panoramisch dak | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| zetelverwarming | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon | |
| tuning | lichtmetalen velgen |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Renault Trafic 1.6 dCi 29 L2H1 - lichte vracht
-
0%LBR-TZE-00082
- 2020
- 27-05-2026, 14:25
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 180.287 km |
| kleur | Grijs |
| chassisnummer | VF1FL000464711489 |
| vermogen | 95 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1598 cc |
| laadvermogen | 1004 kg |
| eerste inschrijving | 18-02-2020 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| identificatieverslag | ja |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | airconditioning |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multimedia | bluetooth |
| boordcomputer | |
| diverse | radio |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Mercedes-Benz Citan 110 CDI - lichte vracht
-
0%LBR-TZE-00081
- 2022
- 27-05-2026, 14:10
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 113.897 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | W1V4206231U324258 |
| vermogen | 95 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1461 cc |
| laadvermogen | 390 kg |
| eerste inschrijving | 19-10-2022 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| identificatieverslag | ja |
| opmerkingen | De sleutels zijn beschadigd |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | airconditioning |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Mercedes-Benz GLC 63 S AMG - Stationwagen (MARGE)
-
21%LBR-VAF-00002
- 2021
- 27-05-2026, 14:05
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | 4/5-Deuren |
| brandstof | Benzine |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 82.218 km |
| kleur | Zwart |
| chassisnummer | W1N2539891F903815 |
| vermogen | 510 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 3982 cc |
| eerste inschrijving | 18-10-2021 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 5 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| opmerkingen | Pools inschrijvingsbewijs! De verkoper zorgt voor de uitschrijving van het voertuig en voor de E705! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatisch dimmende binnenspiegel | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| actieve dodehoekwaarsschuwing | |
| actieve spoorassistent | |
| automatische klimaatregeling | |
| cruise control | |
| electrische ruiten achteraan | |
| electrische ruiten vooraan | |
| electrische zetelverstelling geheugen | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| panoramisch dak | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| zetelverwarming | |
| multimedia | bluetooth |
| boordcomputer | |
| navigatiesysteem | |
| tuning | lichtmetalen velgen |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- GMI GSA64TDM0DS 64 kVA - Stroomgenerator(MARGE)
-
21%LBR-VAQ-00001
- 2002
- 27-05-2026, 14:00
SN: 80014543
Bouwjaar: 2002
Werkuren: onbekend
kVA: 64
Brandstof: Diesel
Motor: Deutz F6L 912
- Er is enkel een driehoek sleutel aanwezig voor de kast van het bedieningspaneel! De sleutel voor de andere deuren is niet aanwezig!
- Druppellader aanwezig voor de batterij!
- Het materiaal start en werkt!
- Voor meer info, zie foto's!
Video:
https://youtu.be/wdJmcpk5jZY
Bouwjaar: 2002
Werkuren: onbekend
kVA: 64
Brandstof: Diesel
Motor: Deutz F6L 912
- Er is enkel een driehoek sleutel aanwezig voor de kast van het bedieningspaneel! De sleutel voor de andere deuren is niet aanwezig!
- Druppellader aanwezig voor de batterij!
- Het materiaal start en werkt!
- Voor meer info, zie foto's!
Video:
https://youtu.be/wdJmcpk5jZY
État de l'objet doit être inspecté sur place!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Peugeot 308 1.2 PureTech - Hatchback(MARGE)
-
0%LBR-TZD-00180
- 2017
- 26-05-2026, 14:10
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | 4/5-Deuren |
| brandstof | Benzine |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 82.163 km |
| kleur | Grijs |
| chassisnummer | VF3LPHNYHHS221702 |
| vermogen | 131 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1199 cc |
| eerste inschrijving | 06-12-2017 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 5 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| opmerkingen | Inschrijvingsbewijs deel 2 niet aanwezig! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatisch dimmende binnenspiegel | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| regensensor | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| automatische klimaatregeling | |
| cruise control | |
| electrische ruiten achteraan | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| multimedia | bluetooth |
| boordcomputer | |
| navigatiesysteem | |
| tuning | lichtmetalen velgen |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Peugeot Boxer 2.2 BlueHDI L2H2 - lichte vracht
-
0%LBR-TZD-00091
- 2020
- 06-05-2026, 14:30
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 282.891 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | VF3YCBNFB12P24871 |
| vermogen | 140 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 2179 cc |
| eerste inschrijving | 30-07-2020 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| airconditioning | |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
| bijkomend | Car check niet van toepassing - voertuig kan ter plaatse bezichtigd worden | |
| Wieldoppen zijn beschadigd! Het voertuig start en rijdt! Melding motor! Mogelijke motorschade! Melding batterij! Achteruit camera defect! Handrem gebroken! Melding ABS! Het voertuig maakt vreemde geluiden! Meerdere deuken en krassen op het voertuig! Voor alle andere foutmeldingen zie foto's | ||
| interieur | Zie Foto's !!! schimmel op de gordels en op stoelen! | |
| beschadigd | ||
| vlekken op de zetels | ||
| vuil |
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Karcher B 250 R - Kuismachine(69000-74)
-
17%LBR-UZY-00004
- onbekend
- 06-05-2026, 14:05
SN: 010445
Bouwjaar: onbekend
Werkuren: onbekend
Sleutels: 1
- Het materiaal is gedemonteerd en niet alle onderdelen zijn nog aanwezig! De batterij ontbreekt en vermoedelijk nog andere onderdelen.
- Batterijlader niet aanwezig!
Bouwjaar: onbekend
Werkuren: onbekend
Sleutels: 1
- Het materiaal is gedemonteerd en niet alle onderdelen zijn nog aanwezig! De batterij ontbreekt en vermoedelijk nog andere onderdelen.
- Batterijlader niet aanwezig!
État de l'objet doit être inspecté sur place!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Peugeot Boxer 2.2 BlueHDi L3H2 - Lichte vracht
-
0%LBR-TZD-00144
- 2022
- 27-04-2026, 14:05
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 77.961 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | VF3YCBPFCNG000081 |
| vermogen | 140 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 2179 cc |
| laadvermogen | 1125 kg |
| eerste inschrijving | 02-08-2022 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| identificatieverslag | ja |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Natural Diamond - Round, Single Cut
-
17%LBR-UZI-00067
- onbekend
- 22-04-2026, 15:35
27/04/2023
0.26 Carat
U-V, Light Yellowish Brown
I2
Fluorescence: Faint
See pictures for ALGT Grading report
0.26 Carat
U-V, Light Yellowish Brown
I2
Fluorescence: Faint
See pictures for ALGT Grading report
- Natural Diamond - Princess
-
17%LBR-UZI-00064
- onbekend
- 22-04-2026, 15:30
12/01/2026
0.46 carat
S-T, Light Grayish Brown
I1
See pictures for ALGT Grading report
0.46 carat
S-T, Light Grayish Brown
I1
See pictures for ALGT Grading report
- Rough Diamond Irregular rough
-
17%LBR-UZI-00053
- onbekend
- 22-04-2026, 15:20
253 / 264 van totaal: 356


