Online veilingen - volledig aanbod
- Jungheinrich - Elektrische heftruck (MARGE)
-
21%LBR-UYX-00003
- onbekend
- 01-04-2026, 14:05
Merk: Jungheinrich
Elektrische heftruck + lader
Sleutel aanwezig!
Draaiuren: 2046u
Jaar onbekend!
Elektrische heftruck + lader
Sleutel aanwezig!
Draaiuren: 2046u
Jaar onbekend!
Staat van het voorwerp dient ter plaatsen geinspecteerd te worden!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Volkswagen Golf 1.6 CR Tdi - Stationwagen (77103-898)
-
17%LBR-UYN-00002
- 2018
- 01-04-2026, 14:05
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Break |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 214.144 km |
| kleur | Zwart |
| chassisnummer | WVWZZZAUZJP559965 |
| vermogen | 116 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1598 cc |
| eerste inschrijving | 09-01-2018 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 5 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| opmerkingen | DUPLICATA gelijkvormigheidsattest |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| automatische klimaatregeling | |
| cruise control | |
| electrische ruiten achteraan | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
| bijkomend | Car check niet van toepassing - voertuig kan ter plaatse bezichtigd worden | |
| Wieldoppen zijn beschadigd! Het voertuig start en rijdt! Koppeling kapot! | ||
| interieur | vlekken op de zetels | |
| vuil |
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- MG 4 64 kWh - hatchback
-
0%LBR-TZC-00331
- 2023
- 01-04-2026, 14:00
| type | 4/5-Deuren |
| brandstof | Electriciteit |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 28.553 km |
| kleur | Grijs |
| chassisnummer | LSJWH4090PN063457 |
| vermogen | 204 pK |
| eerste inschrijving | 01-06-2023 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 5 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | nee |
| keuringsbewijs | nee |
| opmerkingen | Deel 2 van het inschrijving bewijs is niet aanwezig! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| actieve dodehoekwaarsschuwing | |
| actieve spoorassistent | |
| automatische klimaatregeling | |
| cruise control | |
| electrische ruiten achteraan | |
| electrische ruiten vooraan | |
| electrische zetelverstelling gewoon | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| zetelverwarming | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon | |
| tuning | lichtmetalen velgen |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Mercedes-Benz E220d - stationwagen(MARGE)
-
0%LBR-TZC-00193
- 2018
- 31-03-2026, 16:20
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Break |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 95.235 km |
| kleur | Zwart |
| chassisnummer | WDD2132041A449651 |
| vermogen | 194 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1950 cc |
| eerste inschrijving | 07-08-2018 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 5 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| opmerkingen | Inschrijvingsbewijs GELDIG TOT 16-04-2026 |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| actieve dodehoekwaarsschuwing | |
| actieve spoorassistent | |
| automatische klimaatregeling | |
| cruise control | |
| electrische ruiten achteraan | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| zetelverwarming | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon | |
| tuning | lichtmetalen velgen |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- McHale V6750 - Ronde balenpers
-
0%LBR-TZC-00323
- 2021
- 31-03-2026, 15:50
SN: 5178
Bouwjaar: 2021
- Er zijn geen documenten van het materiaal aanwezig!
- Voor schade, zie foto's!
Bouwjaar: 2021
- Er zijn geen documenten van het materiaal aanwezig!
- Voor schade, zie foto's!
Staat van het voorwerp dient ter plaatsen geinspecteerd te worden!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Volkswagen Golf 1.5 TSI - stationwagen
-
0%LBR-TZB-00214
- 2020
- 31-03-2026, 14:55
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Break |
| brandstof | Benzine |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 161.501 km |
| kleur | Grijs |
| chassisnummer | WVWZZZAUZLP545022 |
| vermogen | 150 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1498 cc |
| eerste inschrijving | 24-01-2020 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 5 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| automatische klimaatregeling | |
| cruise control | |
| electrische ruiten achteraan | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon | |
| tuning | lichtmetalen velgen |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Peugeot Expert 2.0 BlueHDi L2 - Lichte vracht
-
0%LBR-TZC-00322
- 2024
- 31-03-2026, 14:50
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 62.594 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | VF3VLEHS3R7834886 |
| vermogen | 144 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1997 cc |
| laadvermogen | 865 kg |
| eerste inschrijving | 29-08-2024 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| identificatieverslag | ja |
| opmerkingen | Het inschrijvingsbewijs deel 2 is niet aanwezig! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| regensensor | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| actieve spoorassistent | |
| airconditioning | |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Fendt Slicer 3670 TLX - Maaibalk
-
0%LBR-TZC-00320
- 2022
- 31-03-2026, 14:47
SN: WAMFEM00LNG010238
Bouwjaar: 2022
Werkbreedte: 3.6 m
Bouwjaar: 2022
Werkbreedte: 3.6 m
Staat van het voorwerp dient ter plaatsen geinspecteerd te worden!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Volkswagen Crafter 2.0 CR TDi L3H2 - Lichte vracht (MARGE)
-
0%LBR-TZC-00005
- 2019
- 31-03-2026, 14:35
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 248.410 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | WV1ZZZSYZK9031551 |
| vermogen | 177 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1968 cc |
| laadvermogen | 1025 kg |
| eerste inschrijving | 15-03-2019 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 2 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| identificatieverslag | ja |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| airconditioning | |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| multimedia | bluetooth |
| boordcomputer | |
| navigatiesysteem |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Renault Master 2.3 dCi 35 L3H2 - Lichte vracht
-
0%LBR-TZA-00074
- 2022
- 31-03-2026, 14:30
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 52.180 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | VF1MA000969077659 |
| vermogen | 150 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 2299 cc |
| laadvermogen | 1100 kg |
| eerste inschrijving | 06-10-2022 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| identificatieverslag | ja |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| regensensor | |
| comfort | airconditioning |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Kia Sportage 1.6 T-GDi - Vtg. meerd. doel.
-
0%LBR-TZC-00328
- 2022
- 31-03-2026, 14:25
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | 4/5-Deuren |
| brandstof | Benzine |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 48.635 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | U5YPV81BANL059187 |
| vermogen | 150 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1598 cc |
| eerste inschrijving | 01-07-2022 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 5 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| opmerkingen | Het inschrijvingsbewijs deel 2 is niet aanwezig! KOPIE van inschrijvingsbewijs deel 2 is aanwezig! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| regensensor | |
| comfort | cruise control |
| electrische ruiten achteraan | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| zetelverwarming | |
| multimedia | boordcomputer |
| tuning | lichtmetalen velgen |
| diverse | stuurverwarming |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Muratori MRP1 210 - Cirkelmaaier
-
0%LBR-TZC-00321
- 2022
- 31-03-2026, 14:25
241 / 252 van totaal: 404

