Online auctions - full range
- Mercedes-Benz Sprinter 319 2.0 CDI RWD - Lichte vracht
-
0%LBR-TZB-00228
- 2023
- 02-06-2026, 14:15
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Automatic |
| Mileage meter | 141,471 km |
| Color | Grey |
| chassis number | W1V3MCFZXRP604225 |
| power | 190 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1950 cc |
| loading capacity | 875 kg |
| first registration | 29-11-2023 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 5 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | no |
| identificatieverslag | yes |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| comfort | active blind spot alert |
| automatic climatisation | |
| double cabine | |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| front parking assistance system | |
| leahter seats | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| reversing camera | |
| seat heating | |
| multimedia | board computer |
| navigation system | |
| phone | |
| tuning | alloy wheels |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
- Citroen Berlingo 1.2 PureTech - lichte vracht
-
0%LBR-TZE-00121
- 2024
- 02-06-2026, 14:30
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Van |
| fuel | Petrol |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 65,382 km |
| Color | White |
| chassis number | VR7EUHNP2PJ939469 |
| power | 110 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1199 cc |
| loading capacity | 545 kg |
| first registration | 21-02-2024 |
| number of keys | 1 |
| aantal zetels | 2 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | no |
| identificatieverslag | yes |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| comfort | air conditioning |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| elektrische spiegel | |
| rear parking assistance system | |
| multimedia | board computer |
| diverse | radio |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
- Mercedes-Benz E200 d - stationwagen (77103-1163)
-
17%LBR-VAM-00003
- 2020
- 03-06-2026, 14:05
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Break |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Automatic |
| Mileage meter | 147,920 km |
| Color | Grey |
| chassis number | W1K2132121A923171 |
| power | 160 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1597 cc |
| first registration | 08-12-2020 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 5 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | yes |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| comfort | active blind spot alert |
| active track assistant | |
| automatic climatisation | |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| electric rear windows | |
| elektrische spiegel | |
| front parking assistance system | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| reversing camera | |
| seat heating | |
| sunroof | |
| multimedia | board computer |
| navigation system | |
| phone | |
| tuning | alloy wheels |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
| additional | Car check not valid - vehicle can be inspected on site | |
| Rims damaged! The vehicle starts and drives! Battery alert! | ||
| interior | damaged |
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
- Ford Ranger Wildtrak 2.0 Eco Blue - Lichte vracht
-
0%LBR-TZE-00026
- 2023
- 03-06-2026, 14:10
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Van |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Automatic |
| Mileage meter | 118,070 km |
| Color | Black |
| chassis number | 6FPPXXMJ2PPD25001 |
| power | 205 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1996 cc |
| loading capacity | 935 kg |
| first registration | 30-05-2023 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 5 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | yes |
| identificatieverslag | yes |
| comments | Part 2 of the registration certificate is missing! |
| veiligheid | 4x4 |
| ABS | |
| airb | |
| automatic traction control | |
| automatisch dimmende binnenspiegel | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| regensensor | |
| comfort | active track assistant |
| automatic climatisation | |
| cruise control | |
| double cabine | |
| electric front windows | |
| electric rear windows | |
| electric seat adjustment | |
| elektrische spiegel | |
| front parking assistance system | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| reversing camera | |
| seat heating | |
| multimedia | bluetooth |
| board computer | |
| navigation system | |
| tuning | alloy wheels |
| diverse | Steering wheel heating |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
- Volkswagen Passat 1.6 TDi - Stationwagen (77103-674)
-
17%LBR-VAM-00007
- 2015
- 03-06-2026, 14:15
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | 4/5-Doors |
| fuel | Gasoil |
| transmission | Manual |
| Mileage meter | 218,655 km |
| Color | Black |
| chassis number | WVWZZZ3CZFE485122 |
| power | 120 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1598 cc |
| first registration | 27-04-2015 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 5 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | no |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| automatisch dimmende binnenspiegel | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| comfort | automatic climatisation |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| electric rear windows | |
| electric seat adjustment | |
| elektrische spiegel | |
| front parking assistance system | |
| multifunction steering wheel | |
| reversing camera | |
| multimedia | bluetooth |
| board computer | |
| navigation system | |
| tuning | alloy wheels |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
| additional | Car check not valid - vehicle can be inspected on site | |
| Inspection required! Check oil level! Check left-hand daytime running light! Damaged wheel rims! | ||
| interior | dirty | |
| stains on the seats |
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
- Skoda Kodiaq 1.5TSI - Stationwagen
-
0%LBR-TZE-00014
- 2024
- 03-06-2026, 14:30
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Break |
| fuel | Petrol |
| transmission | Automatic |
| Mileage meter | 68,117 km |
| Color | Blue |
| chassis number | TMBJB7NS5R8519352 |
| power | 150 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1498 cc |
| first registration | 22-06-2024 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 5 |
| certificat of registration | no |
| certificate of conformity | no |
| keuringsbewijs | no |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| comfort | active blind spot alert |
| active track assistant | |
| automatic climatisation | |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| electric rear windows | |
| elektrische spiegel | |
| front parking assistance system | |
| multifunction steering wheel | |
| rear parking assistance system | |
| reversing camera | |
| seat heating | |
| multimedia | board computer |
| navigation system | |
| phone | |
| tuning | alloy wheels |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
- Volvo XC90 T8 - meerdere doeleinden
-
0%LBR-TZE-00065
- 2023
- 08-06-2026, 14:00
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | 4/5-Doors |
| fuel | Hybrid |
| transmission | Automatic |
| Mileage meter | 105,429 km |
| Color | Black |
| chassis number | YV1LFH5V3P1996892 |
| power | 310 hp |
| emission class | Euro 6 |
| cc-cap. | 1969 cc |
| first registration | 11-05-2023 |
| number of keys | 2 |
| aantal zetels | 7 |
| certificat of registration | yes |
| certificate of conformity | yes |
| keuringsbewijs | no |
| comments | Fuel : Petrol + Elek |
| veiligheid | ABS |
| airb | |
| automatic traction control | |
| central locking | |
| front fog lights | |
| lichtsensor | |
| comfort | active blind spot alert |
| active track assistant | |
| automatic climatisation | |
| cruise control | |
| electric front windows | |
| electric rear windows | |
| electric seat adjustment with memory | |
| elektrische spiegel | |
| front parking assistance system | |
| multifunction steering wheel | |
| reversing camera | |
| seat heating | |
| sunroof | |
| multimedia | board computer |
| phone | |
| tuning | alloy wheels |
If you click on the icon next to the damage, you will get a picture of the damage.
car check
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
- Jungheinrich EKS 312 - Orderpicktruck(65015-2)
-
17%LBR-UZG-00009
- 2015
- 15-04-2026, 14:20
SN: FN487723
Year of manufacture: 2015
Keys: 1
Working hours: 4559 hours
Lifting capacity: 1100 kg
Lifting height: 10310 mm
- The equipment still starts and drives!
- The equipment is disassembled for transport
+ accessories
Year of manufacture: 2015
Keys: 1
Working hours: 4559 hours
Lifting capacity: 1100 kg
Lifting height: 10310 mm
- The equipment still starts and drives!
- The equipment is disassembled for transport
+ accessories
Staat van het voorwerp dient ter plaatsen geinspecteerd te worden!
ATTENTION! Attribution of this lot only by approval of owner.
- Rough Diamond Irregular rough
-
17%LBR-UZI-00010
- unknown
- 22-04-2026, 14:35
- Rough Diamond Irregular rough
-
17%LBR-UZI-00042
- unknown
- 22-04-2026, 15:10
- Rough Diamond Irregular rough
-
17%LBR-UZI-00052
- unknown
- 22-04-2026, 15:20
- Rough Diamond Irregular rough
-
17%LBR-UZI-00053
- unknown
- 22-04-2026, 15:20
85 / 96 van total: 341

