Online veilingen - volledig aanbod
- Renault Express 1.5 dCi - Lichte vracht
-
0%LBR-TZD-00170
- 2023
- 26-05-2026, 14:10
| type | 2/3-Deuren |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 104.264 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | VF1RJK00270176234 |
| vermogen | 75 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1461 cc |
| laadvermogen | 577 kg |
| eerste inschrijving | 12-04-2023 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| identificatieverslag | ja |
| opmerkingen | Inschrijvingsbewijs deel 2 niet aanwezig! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| regensensor | |
| comfort | airconditioning |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| standverwarming | |
| multimedia | bluetooth |
| boordcomputer | |
| navigatiesysteem |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Ford Transit Connect 1.5 TDCi - Lichte vracht
-
0%LBR-TZD-00172
- 2021
- 26-05-2026, 14:10
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 99.259 km |
| kleur | Blauw |
| chassisnummer | WF0RXXWPGRMM82214 |
| vermogen | 99 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1499 cc |
| laadvermogen | 500 kg |
| eerste inschrijving | 06-05-2021 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| identificatieverslag | ja |
| opmerkingen | Inschrijvingsbewijs deel 2 niet aanwezig! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| airconditioning | |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| standverwarming | |
| praktisch | bagagerek |
| multimedia | bluetooth |
| boordcomputer | |
| navigatiesysteem | |
| tuning | lichtmetalen velgen |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
| bijkomend | Car check niet van toepassing - voertuig kan ter plaatse bezichtigd worden | |
| Het voertuig start en rijdt! Motorolie verversen! velgen beschadigd ! Het voertuig heeft veel schade! Het voertuig is op meerdere plaatsen slecht herspoten geweest, zie foto's! | ||
| interieur | vlekken op de zetels | |
| vuil |
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Citroen Jumpy 2.0 BlueHDi - Lichte vracht
-
0%LBR-TZB-00101
- 2023
- 27-05-2026, 14:00
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 73.239 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | VF7VFEHS7P7851058 |
| vermogen | 144 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1997 cc |
| laadvermogen | 1165 kg |
| eerste inschrijving | 19-09-2023 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| identificatieverslag | ja |
| opmerkingen | Deel 2 van het inschrijving bewijs is niet aanwezig! Kopie gelijkvormigheidsattest |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| regensensor | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| actieve dodehoekwaarsschuwing | |
| actieve spoorassistent | |
| airconditioning | |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Citroen Jumper 2.0 BlueHDi - Voertuig meerd. doel.
-
17%LBR-VAF-00001
- 2016
- 27-05-2026, 14:00
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 134.781 km |
| kleur | Grijs |
| chassisnummer | VF7YB2MRB12C74633 |
| vermogen | 131 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1997 cc |
| eerste inschrijving | 09-12-2016 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 9 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| airconditioning | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| standverwarming | |
| multimedia | bluetooth |
| boordcomputer | |
| navigatiesysteem |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Peugeot Boxer 2.2 BlueHDi L3H2 - lichte vracht
-
0%LBR-TZD-00152
- 2023
- 27-05-2026, 14:30
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 388.055 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | VF3YCCPFCPG026777 |
| vermogen | 165 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 2179 cc |
| laadvermogen | 1235 kg |
| eerste inschrijving | 28-07-2023 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| identificatieverslag | ja |
| opmerkingen | Deel 2 van het inschrijving bewijs is niet aanwezig! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| automatische klimaatregeling | |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
| bijkomend | Car check niet van toepassing - voertuig kan ter plaatse bezichtigd worden | |
| Wieldoppen zijn beschadigd! Het voertuig start en rijdt! Melding motor! Melding Motorolie! Melding Tank leeg! Melding parkeersensoren! | ||
| interieur | beschadigd | |
| vlekken op de zetels | ||
| vuil |
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Jungheinrich EKS 312 - Orderpicktruck(65015-2)
-
17%LBR-UZG-00009
- 2015
- 15-04-2026, 14:20
SN: FN487723
Bouwjaar: 2015
Sleutels: 1
Werkuren: 4559 uur
Hefvermogen: 1100 kg
Hefhoogte: 10310 mm
- Het materiaal start en rijdt nog!
- Het materiaal is gedemonteerd voor transport
+ toebehoren
Bouwjaar: 2015
Sleutels: 1
Werkuren: 4559 uur
Hefvermogen: 1100 kg
Hefhoogte: 10310 mm
- Het materiaal start en rijdt nog!
- Het materiaal is gedemonteerd voor transport
+ toebehoren
État de l'objet doit être inspecté sur place!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Rough Diamond Irregular rough
-
17%LBR-UZI-00010
- onbekend
- 22-04-2026, 14:35
- Rough Diamond Irregular rough
-
17%LBR-UZI-00042
- onbekend
- 22-04-2026, 15:10
- Rough Diamond Irregular rough
-
17%LBR-UZI-00052
- onbekend
- 22-04-2026, 15:20
- Rough Diamond Irregular rough
-
17%LBR-UZI-00053
- onbekend
- 22-04-2026, 15:20
- Natural Diamond - Princess
-
17%LBR-UZI-00064
- onbekend
- 22-04-2026, 15:30
12/01/2026
0.46 carat
S-T, Light Grayish Brown
I1
See pictures for ALGT Grading report
0.46 carat
S-T, Light Grayish Brown
I1
See pictures for ALGT Grading report
- Natural Diamond - Round, Single Cut
-
17%LBR-UZI-00067
- onbekend
- 22-04-2026, 15:35
85 / 96 van totaal: 358


