Online veilingen - volledig aanbod
- Mercedes-Benz Citan 110 CDI - lichte vracht
-
0%LBR-TZE-00081
- 2022
- 27-05-2026, 14:10
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 113.897 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | W1V4206231U324258 |
| vermogen | 95 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1461 cc |
| laadvermogen | 390 kg |
| eerste inschrijving | 19-10-2022 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| identificatieverslag | ja |
| opmerkingen | De sleutels zijn beschadigd |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | airconditioning |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Polestar 2 82 kWh - sedan
-
0%LBR-TZC-00198
- 2024
- 23-03-2026, 14:00
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | 4/5-Deuren |
| brandstof | Electriciteit |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 64.747 km |
| kleur | Blauw |
| chassisnummer | YSMVSFEE5RL239759 |
| vermogen | 299 pK |
| eerste inschrijving | 18-01-2024 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 5 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| opmerkingen | De batterij is bijna leeg en er is geen mogelijkheid tot opladen ter plaatsen! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| actieve dodehoekwaarsschuwing | |
| actieve spoorassistent | |
| automatische klimaatregeling | |
| cruise control | |
| electrische ruiten achteraan | |
| electrische ruiten vooraan | |
| electrische zetelverstelling geheugen | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| panoramisch dak | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| zetelverwarming | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon | |
| tuning | lichtmetalen velgen |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Natural Diamond - Marquise
-
17%LBR-UZI-00066
- onbekend
- 22-04-2026, 15:35
09/10/2025
0.33 carat
M, faint brownish grayish yellow
I2
See pictures for ALGT report
0.33 carat
M, faint brownish grayish yellow
I2
See pictures for ALGT report
- Stiga Combi 48 S AE - Elektrische grasmachine
-
17%LBR-UZU-00038
- 2019
- 13-05-2026, 14:40
SN: 19FA2WBH008703
Bouwjaar: 2019
Maaibreedte: 46 cm
- Batterij en batterijlader zijn niet aanwezig!
Bouwjaar: 2019
Maaibreedte: 46 cm
- Batterij en batterijlader zijn niet aanwezig!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- GMI GSA64TDM0DS 64 kVA - Stroomgenerator(MARGE)
-
21%LBR-VAQ-00001
- 2002
- 27-05-2026, 14:00
SN: 80014543
Bouwjaar: 2002
Werkuren: onbekend
kVA: 64
Brandstof: Diesel
Motor: Deutz F6L 912
- Er is enkel een driehoek sleutel aanwezig voor de kast van het bedieningspaneel! De sleutel voor de andere deuren is niet aanwezig!
- Druppellader aanwezig voor de batterij!
- Het materiaal start en werkt!
- Voor meer info, zie foto's!
Video:
https://youtu.be/wdJmcpk5jZY
Bouwjaar: 2002
Werkuren: onbekend
kVA: 64
Brandstof: Diesel
Motor: Deutz F6L 912
- Er is enkel een driehoek sleutel aanwezig voor de kast van het bedieningspaneel! De sleutel voor de andere deuren is niet aanwezig!
- Druppellader aanwezig voor de batterij!
- Het materiaal start en werkt!
- Voor meer info, zie foto's!
Video:
https://youtu.be/wdJmcpk5jZY
Staat van het voorwerp dient ter plaatsen geinspecteerd te worden!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Stiga Combi 48 AE - Elektrische grasmachine
-
17%LBR-UZU-00026
- 2017
- 13-05-2026, 14:25
SN: SK7311007
Bouwjaar: 2017
Maaibreedte: 46 cm
- Batterij en batterijlader zijn niet aanwezig!
Bouwjaar: 2017
Maaibreedte: 46 cm
- Batterij en batterijlader zijn niet aanwezig!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Stiga Combi 48 S AE - Elektrische grasmachine
-
17%LBR-UZU-00039
- 2019
- 13-05-2026, 14:35
SN: 19FA2WBH008698
Bouwjaar: 2019
Maaibreedte: 46 cm
- Batterij en batterijlader zijn niet aanwezig!
Bouwjaar: 2019
Maaibreedte: 46 cm
- Batterij en batterijlader zijn niet aanwezig!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Dacia Sandero 1.0 TCe Stepway Expression - Hatchback
-
0%LBR-TZD-00124
- 2024
- 26-05-2026, 14:10
| type | 4/5-Deuren |
| brandstof | Benzine |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 23.847 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | UU1DJF00973297164 |
| vermogen | 91 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 999 cc |
| eerste inschrijving | 13-09-2024 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 5 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | nee |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| regensensor | |
| comfort | airconditioning |
| cruise control | |
| electrische ruiten achteraan | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| standverwarming | |
| multimedia | boordcomputer |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Mercedes-Benz Sprinter 317 CDI L2 RWD - lichte vracht
-
0%LBR-TZD-00085
- 2023
- 26-05-2026, 14:20
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Automatisch |
| kilometerstand | 51.669 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | W1V3KBFZ2PP546110 |
| vermogen | 170 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1950 cc |
| laadvermogen | 1125 kg |
| eerste inschrijving | 30-10-2023 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| identificatieverslag | ja |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| actieve dodehoekwaarsschuwing | |
| airconditioning | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Renault Trafic 1.6 dCi 29 L2H1 - lichte vracht
-
0%LBR-TZE-00082
- 2020
- 27-05-2026, 14:25
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 180.287 km |
| kleur | Grijs |
| chassisnummer | VF1FL000464711489 |
| vermogen | 95 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1598 cc |
| laadvermogen | 1004 kg |
| eerste inschrijving | 18-02-2020 |
| aantal sleutels | 2 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| identificatieverslag | ja |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | airconditioning |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multimedia | bluetooth |
| boordcomputer | |
| diverse | radio |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Honda 465 - Grasmaaier(MARGE)
-
17%LBR-URH-00004
- onbekend
- 07-05-2025, 14:05
- de motor is defect
- er is geen bak aanwezig!
- er is geen bak aanwezig!
Staat van het voorwerp dient ter plaatsen geinspecteerd te worden!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Honda HRB 475 - Grasmaaier(MARGE)
-
17%LBR-URH-00005
- onbekend
- 07-05-2025, 14:05
109 / 120 van totaal: 363

