Online veilingen - volledig aanbod
- Jungheinrich ERE 225 - Elektrische transpallet(61025-163)
-
17%LBR-UZG-00006
- 2016
- 15-04-2026, 14:10
SN: 91600445
Bouwjaar: 2016
Sleutels: start met code
Werkuren: 10410 uur
Hefvermogen: 2500 kg
+ batterijlader
Bouwjaar: 2016
Sleutels: start met code
Werkuren: 10410 uur
Hefvermogen: 2500 kg
+ batterijlader
Condition of the item should be inspected on location!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Jungheinrich ERE 225 - Elektrische transpallet(61025-218)
-
17%LBR-UZG-00005
- 2017
- 15-04-2026, 14:10
SN: 91617127
Bouwjaar: 2017
Sleutels: start met code
Werkuren: 10171 uur
Hefvermogen: 2500 kg
- Wiel beschadigd (zie foto's)
+ batterijlader
Bouwjaar: 2017
Sleutels: start met code
Werkuren: 10171 uur
Hefvermogen: 2500 kg
- Wiel beschadigd (zie foto's)
+ batterijlader
Condition of the item should be inspected on location!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Jungheinrich ERE 225 - Elektrische transpallet(61025-244)
-
17%LBR-UZG-00007
- 2018
- 15-04-2026, 14:15
SN: 91621855
Bouwjaar: 2018
Sleutels: start met code
Werkuren: 9769 uur
Hefvermogen: 2500 kg
+ batterijlader
Bouwjaar: 2018
Sleutels: start met code
Werkuren: 9769 uur
Hefvermogen: 2500 kg
+ batterijlader
Condition of the item should be inspected on location!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Jungheinrich EKS 312 - Orderpicktruck(65015-2)
-
17%LBR-UZG-00009
- 2015
- 15-04-2026, 14:20
SN: FN487723
Bouwjaar: 2015
Sleutels: 1
Werkuren: 4559 uur
Hefvermogen: 1100 kg
Hefhoogte: 10310 mm
- Het materiaal start en rijdt nog!
- Het materiaal is gedemonteerd voor transport
+ toebehoren
Bouwjaar: 2015
Sleutels: 1
Werkuren: 4559 uur
Hefvermogen: 1100 kg
Hefhoogte: 10310 mm
- Het materiaal start en rijdt nog!
- Het materiaal is gedemonteerd voor transport
+ toebehoren
Condition of the item should be inspected on location!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- JBL TLX 210 Muziekbox
-
17%LBR-UYY-00011
- onbekend
- 15-04-2026, 14:20
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Ghost Batly + Caliber kabels
-
17%LBR-UYY-00030
- onbekend
- 15-04-2026, 14:35
10x Ghost Batly
4x Caliber varia kabels, zie foto's!
4x Caliber varia kabels, zie foto's!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Midas M32R Mixer
-
17%LBR-UYY-00034
- onbekend
- 15-04-2026, 14:40
Inclusief koffer
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Ghost Looping
-
17%LBR-UYY-00032
- onbekend
- 15-04-2026, 14:40
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Remtestbank - (MARGE)
-
21%LBR-UYX-00002
- onbekend
- 01-04-2026, 14:00
Remtestbank, niet getest op werking.
Condition of the item should be inspected on location!
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Ford Transit 2.0 TDCi L1H1 - Lichte vracht.
-
0%LBR-TZC-00337
- 2024
- 07-04-2026, 14:00
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 40.671 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | WF0RXXTA2RRA49287 |
| vermogen | 110 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1996 cc |
| laadvermogen | 850 kg |
| eerste inschrijving | 30-04-2024 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| identificatieverslag | ja |
| opmerkingen | Het inschrijvingsbewijs deel 2 is niet aanwezig! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| automatische klimaatregeling | |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| praktisch | trekhaak vast |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Volkswagen Transporter 2.0 TDi SCR - Lichte vracht
-
0%LBR-TZC-00094
- 2023
- 07-04-2026, 14:00
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 54.974 km |
| chassisnummer | WV1ZZZ7H6PX029359 |
| vermogen | 150 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1968 cc |
| laadvermogen | 920 kg |
| eerste inschrijving | 26-05-2023 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 5 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| identificatieverslag | ja |
| opmerkingen | Het inschrijvingsbewijs deel 2 is niet aanwezig! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| airconditioning | |
| cruise control | |
| dubbele cabine | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| multimedia | boordcomputer |
| telefoon | |
| tuning | lichtmetalen velgen |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
- Ford Transit 2.0 TDCi L1H1 - Lichte vracht
-
0%LBR-TZC-00214
- 2024
- 07-04-2026, 14:15
img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|img|
| type | Bestelwagen |
| brandstof | Diesel |
| transmissie | Manueel |
| kilometerstand | 22.611 km |
| kleur | Wit |
| chassisnummer | WF0RXXTA6RRA49292 |
| vermogen | 110 pK |
| emissieklasse | Euro 6 |
| cc-inhoud | 1996 cc |
| laadvermogen | 840 kg |
| eerste inschrijving | 30-04-2024 |
| aantal sleutels | 1 |
| aantal zetels | 3 |
| inschrijvingsbewijs | ja |
| gelijkvormigheidsattest | ja |
| keuringsbewijs | ja |
| opmerkingen | Het inschrijvingsbewijs deel 2 is niet aanwezig! |
| veiligheid | ABS |
| airbag | |
| automatische tractie controle | |
| centrale vergrendeling | |
| lichtsensor | |
| mistlampen vooraan | |
| comfort | achteruitrijcamera |
| automatische klimaatregeling | |
| cruise control | |
| electrische ruiten vooraan | |
| elektrische spiegel | |
| multifunctioneel stuur | |
| parkeersensoren achter | |
| parkeersensoren voor | |
| multimedia | boordcomputer |
| navigatiesysteem | |
| telefoon |
Wanneer u op een icoontje achter de schade klikt, dan ziet u een foto van de schade.
car check
LET OP! Toewijzing onder voorbehoud van gunning door opdrachtgever.
157 / 168 van totaal: 408

